Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy titokzatos, gyönyörű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy titokzatos, gyönyörű, visszahúzódó nőt hogyan lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

Látásból ismerek egy 23 év körüli nőt. Nagyon szép, messziről kedvesnek tűnik, mindig mosolyod, de ugyanakkor van benne valami különös elérhetetlenség. Nem tudom megfogalmazni mi lehet, mert még sosem beszéltem vele, néhányszor láttam.


Hogy érdemes hozzá közeledni, egyáltalán érdemes-e? Ha esetleg van valakinek tapasztalata ilyen téren ,írjon! Érdekel ez a lány.


26/F



2017. febr. 11. 20:56
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem te is az a típusú hapsi vagy, aki képes minden fityfiritty lókukit is belelátni egy általános mosolyba. Valószínűleg másra is pont úgy mosolyog, mint rád. De tehetsz egy próbát. Leszólítod, köszönsz, bemutatkozol, s elhívod napközben valahová egy alkoholmentes innivalóra.
2017. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem vagyok ilyen...nem igazán volt dolgom visszahúzódóbb lányokkal. Emiatt tettem fel a kérdést, nem tudom, hogy az ilyen lányokhoz, hogyan kell közeledni.
2017. febr. 11. 21:14
 3/4 anonim válasza:
Hat szerintem az ilyen csajokkal csak ovatosan kell, ne tamadd le, mindig egy lepessel jarj az egyertelmu nyomulas elott... Csak legyel kedves, termeszetes... Ha bejossz neki akkor ezek utan o is kozeledni fog hozzad, akarmilyen szegyenlos. Hajra;)))
2017. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen típussal csak a baj van:D
2017. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!