Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosszul nézek ki? (20/f)

Figyelt kérdés

Amióta élek, mindig is súlyos önértékelési zavarom volt, ami miatt az önbizalmam eléggé alacsony sokszor. Az az álmom, hogy átlagosan nézzek ki, hogy be tudjak illeszkedni. Én magamat úgy sem úgy látom, ahogy mások, szóval ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre, hogy min kéne változtatnom (akár ruha, akár haj, akár más) és kort is írnátok? Köszi! [link]

U.I.: A kabáttal nem a mai divatba szerettem volna berobbanni, csak a kedvenc DJ-im is ilyet hordanak. De ha b*zis, akkor azt is nyugodtan megmondhatjátok.



2017. ápr. 10. 12:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális a kinézeted. A kroodhoz képest tök átlagosan nézel ki, emiatt ne aggódj. Nincs veled semmi probléma.
2017. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem nézel ki rosszul, sőt.
2017. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a frizurád nem tetszik, mert nekem a sima, rövid hajú fiúk jönnek be, de ez az én véleményem, másnak meg a hosszabb hajú fiúk tetszenek.

Teljesen normális a kinézeted.

2017. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod önértékelési zavarra, főleg nem súlyosra.

Nincs semmi kiugró a megjelenésedben, szóval mondhatjuk, hogy ránézésre átlagos vagy, ez nem lesz akadálya a beilleszkedésnek.

Szerintem a hajad, ruhád is teljesen normális, fiatalos, nincs benne semmi fura vagy szélsőséges. Nekem tetszik, divatos, de nem idétlen.

2017. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megnéztem a képet,elolvastam a szöveget. Kialakult bennem rólad egy kép. Elképzeltem egy sovány,sápadt,pattanásos,béna tinifiút.

Aztán megláttam a képet és teljesen meglepődtem. Láttam egy nagyon helyes srácot. Szerintem semmi okod nincs az önbizalomhiányra. Napi szinten látok annyi sápadt,béna kinézetű kissrácot,akiknek akkora egójuk van(csak nem tudom mire)

És téged meg nem értelek,hogy miért nincs önbizalmad,mikor teljesen jól nézel ki.

Nem is változtatnék rajtad igazából semmit. Talán a hajad. De nem tudok elképzelni más fazont,ez teljesen jól áll az arcodhoz.

A szemed nagyon szép. Ahogy a képre nézek egy megbízható,komoly,kedves srácnak képzellek el.

22N

2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Picit jobb vagy, mint az átlag, ha tényleg beleszámoljuk azokat a fiatalokat is, akikkel szóba nem állnál az utcán. A csinifiúk között átlagos vagy, semmi feltűnő szépség, de semmi taszító sincs benned. Szóval azonnal felejtsd el, hogy ennyit foglalkozol a külsőddel és fordíts több figyelmet a teljesítményedre, magabiztosságodra. Csinálj valamit szorgalmasan, az így elért eredményekre joggal leszel büszke és a párkapcsolatot is inkább ez alapozza meg, mint a kinézet.
2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményeket! Sokat jelentenek nekem, miután szociálisan sem vagyok a toppon, így nagyon nem tudok kitől őszinte véleményt kérni. A családom meg elfogult. Szóval köszönöm! :)
2017. ápr. 10. 14:01
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell, hogy önbizalomhiányod legyen, mondjuk tudom, hogy én 20 évesen is többet aggódtam ezen, mint most :D

Ami még viszont fontos, hogy milyenek a fogaid, ami nyilván sokan számít az első benyomásnál, hogy milyen a mosolyod.

Hajrá :)

2017. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jók az alapadottságaid,de ez a lenőtt pemszli fej gáz.

Egy ilyen haj jobban állna,amiket felsorolnak.

[link]

2017. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23/N
2017. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!