Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi komolyan nem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi komolyan nem elég?

Figyelt kérdés
Tegnapi napot a párom szüleivel töltöttük reggeltől estig. Ma az enyémeknél jártunk, kb. másfél óra ottlét után már menni akart (megbeszéltük hogy elmegyünk horgászni), be volt sózva, jó, mondom megyünk. Kb. 6 órát voltunk ebben a rossz időben kint a szabadban. Megkértem induljunk, még másfél órával elhúzta. Mikor beültünk a kocsiba, megkérdeztem, hogy jó volt-e, örül-e hogy kijöttünk, erre fapofával közli, ennyi nem elég, maradna. Na onnan nem kicsit lettem ideges, komolyan elegem van hogy ez a hobbi ennyire fontos neki. Nem kellett volna örülnie annak, hogy ennyi időre is eljöttünk?
2017. ápr. 17. 20:49
1 2
 1/13 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
menjen egyedül horgászni,te meg addig csináld a te dolgod.
2017. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mindig megyünk együtt, az egész hétvégés versenyeire nem megyek el. Most is direkt így beszéltük meg, én addig el voltam a közelben, de már kezdett este lenni.
2017. ápr. 17. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Értékesebbnél értékes emberek, akik készen állnak mindenféle jó programra itt ülnek egyedül, magányosan a gép előtt, valaki meg 7,5 órát horgászgat, aztán fapofával megalázza a barátnőjét. :| Nem semmi, mára lehet, hogy elég az internetből.
2017. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Minek is vitt el, ha ilyen nőm lenne inkább otthon hagynám.
2017. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A párod, hogy mondjam na...tapló egy kicsit.

Esetleg a következő ünnepi családlátogatás alkalmával legyen fordítva a dolog. A te szüleidnél lesztek egész nap, a következő napon, amikor az ő szüleinél vagytok, fél óra után kezdj el panaszkodni, hogy szeretnél még otthon tévézni és pihenni, és menjetek már.

Én mondjuk azt vettem észre, hogy a horgászós férfiak a legunalmasabbak a világon. Neked mi a tapasztalatod?

2017. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#4 Szép a lepontozás, csak mondjátok meg mit kellene akkor csinálni? Az biztos hogy nem vinném el hogy ott hisztizzen mellettem.
2017. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi nem elég lol:D
2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
nem hisztizett a lány, csak dühítő volt számára hogy ennyi horgászat nem volt elég. megoldás pedig hogy ne menjetek közösen horgászni.
2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5-ös! Szerinted? Ezen kìvül más értelmes dolog nem érdekli! Igen. Unalmas. Hiszen most is netezek....

6-os! Nyugodj meg többet nem is megyek vele. Aki a kicsit nem becsüli...

2017. ápr. 17. 21:17
 10/13 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
minek vagy vele együtt ha unalmas??
2017. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!