Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi önsajnáltató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyi önsajnáltató ember van itt?

Figyelt kérdés
Némelyikőtökön csak röhögni lehet már, pl. az előbb olvastam, a "kedvencem", hogy olyan ronda, hogy egy "ingyen ölelés táblás" lány sem ölelte meg, hanem azt hazudta, hogy a barátnőjéé a tábla. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek!
2015. márc. 15. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Hogyne lenne,ne viccelj.Aki nem a tipikus tökéletesen kinéző álompasi,azzal szóba sem állnak és még meg is alázzák,kiröhögik általában...

Jómagam tudom,hogy nem vagyok egy csúnya gyerek,de még engem is tök random csajok úgy,hogy nem is ismernek,fogalmuk sincsen rólam,az arcomba röhögnek konkrétan...

23/F

2015. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
Hát, van egy pár.
2015. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

ááá ennél több van csak épp a vasárnapi ebédhez készülődnek...

könnyebb sírni mint tenni azért, hogy jobb legyen...

2015. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szerintem egy álompasi, de azért rondának sem tartom magam, és néha még a csaj/barátnő is összejön. De ezt főképp a belsőmmel érem el!
2015. márc. 15. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak hiszed, hogy a belsőddel éred el. Örülj, hogy nem tudod, milyen rondának lenni!
2015. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valakinek a kedvencévé váltam :D De jó vagyok :D Persze ha meglátnád, hogy nézek ki élőben, azonnal elhánynád magad. Aki nem ocsmány fel sem tudja fogni mennyi szenvedés és megalázás ér egy csúnya férfit a mindennapok során. Arról nem is beszélve, hogy a külseje örök egyedüllétre kárhoztatja. Amúgy persze, lehet valamennyit változtatni, én is lefogytam. De azon a tényen, hogy törpe vagyok és ocsmány az arcom sehogy sem lehet változtatni. Pontosabban lehetne, plasztikai műtéttel, de legalább 20 beavatkozás kellene ahhoz, amit viszont nem biztos, hogy komolyabb egészségügyi károsodás nélkül megúsznék. És cserébe még mindig csak átlagos arcú lennék, aki még mindig törpe.
2015. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak egy páran akiknek jól esik, ha vígasztalják őket, én speciel vígasztalni szeretem az ilyeneket, de nem találok benne kivetnivalót.
2015. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!