Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerelmesek vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelmesek vagytok a párotokba?

Figyelt kérdés
Ha már az elején sincs szerelem, úgy is jól működik egy párkapcsolat?

2017. ápr. 18. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szerelmes már annyira nem vagyok a páromba, mint évekkel ezelőtt, viszont sokkal jobban szeretem. A szerelem az elején szerintem szükséges, mint az is, hogy átalakuljon szeretetté, bizalommá, megbecsüléssé, toleranciává, stb...
2017. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Működhet. A szerelem csak azért kell, hogy az ember belemenjen a párkapcsolattal járó lemondásokba, és aztán kialakuljon a kötődés, szeretet.

Persze ha nektek szerelem nélkül is siketül ezt elérni, akkor nem maradtatok le semmiről.

Szerelem úgyis csak néhány évig tart maximum. Nálam talán fél évig, ha tartott...

2017. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapja vagyunk együtt, hogy fülig szerelmes vagyok-e. Nem, nem hiszem, ahhoz történ sok gond is, hogy kicsit "kiábránduljak". De helyette van egy erős szeretet és kötődés kettőnk közt és őszintén nekem ez a lelki világomank jobbat tesz, mint a rapszodikus, lángoló szerelem.

Működhet az elején is a kapcsolat, maximum az egyik fél később lesz szerelmes. Viszont ha huzamosabb ideig nem jön meg a nagy kémia, akkor hagyni kell.

2017. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nem... tudod az csak az elején van...
2017. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nalam ez mindig atmegy hatalmas nagy szeretetbe,jelenleg is ez van,nem erzem annyira a kulonbseget,nagyon szeretem.


Van, aki alkatilag nem az a langolos tipus,ez esetben is mukodhet amennyiben tudja h soha nem jon olyan,akiert megis tudna magasabb hofokon egni.


Ha az elejen langyos a dolog,akkor amikor kesobb laposabb lesz,nehezebb ujra toltekezni.

2017. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi 6 eve vagyunk egyutt es a szerelmet nem mindig erzem, de egyre jobban szeretem, az biztos. A szerelem akkor jon elo, amikor igazan kettesben vagyunk es maximalisan egymasra figyelunk. Szoval igy igen, mondhatom, h meg szerelmes vagyok bele :)
2017. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve, hogy együtt vagyunk, ez alatt végig együtt éltünk, kiismertük egymást, szerelmesek voltunk, szerintem nálunk most kezdődik a megbecsülés és ez az "érett kapcsolat" dolog amiről a többi kommentelő beszél.
2017. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején nem voltam szerelmes. Nem is tetszett a srác. Mégis volt benne valami megnyerő. Egyik randi követte a másikat, jól éreztem magam vele, és kb. 1 hónap után azon kaptam magam, hogy beleszerettem. Most 11 éve vagyunk együtt. A szerelem hullámokban jön. Időről időre mintha újra egymásba szeretnénk. Ő is változik, én is változom, néha eltávolodunk egymástól, és ilyenkor időt kell szánni rá, hogy újra "megismerjük" egymást és újra egymásra találjunk. A szeretet és a tisztelet töretlen. És működik.
2017. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem es nem is voltam soha, de megvagyunk egymassal mar ket eve.
2017. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 éve vagyunk együtt, és igen, nagyon szerelmes vagyok belé. Nem az a hirtelen fellángoló, őrült szerelem, hanem szereteten, megbecsülésen alapuló mély, őszinte szerelem. Mert lehet a rózsaszín köd felszállta után is gyomorremegős csókot kapni a párodtól, hiányolni a másikat már pár óra után, órákig ölelkezni szótlanul vele...

(19L, 25F)

2017. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!