Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Olyan férfiakat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Olyan férfiakat is tesztek barátzónába akivel szexeltetek?

Figyelt kérdés
Dióhélyban annyi történt, hogy vagy 2 hétig beszélgettünk napi szinten órákhosszat online. Közben egyszer találkoztunk 4 órára, utána a beszélgetéseinkből úgy tűnt, valamilyen szinten azért belémhabarodott. Kérdezgette mit gondolok róla, mondta, hogy rólam fantáziál, kért tőlem képet összerakta a sajátjával és úgy küldte vissza. Pozitív visszajelzést kapott tőlem, hiszen hasonló cipőben jártam. Második alkalommal nálam töltötte az éjszakát. Jól sikerült. Másnap is összebújva beszélgettünk, csókkal búcsúztunk stb. Azóta mikor beszéltünk azt mondja egyedül akar lenni, nem akar párkapcsolatot mostanában. Ettől függetlenül még beszélünk, csak nem tudom, hogy most ez azért van, hogy iparkodjak még, vagy tényleg nem akar senkit, vagy barátzónába kerültem. Részemről nekem bármi jó, csak barátzónában nem szeretnék csücsülni. Segítenétek a helyzetet értelmeznem ? Igen, őt már kérdeztem.

2017. ápr. 18. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit válaszolt?
2017. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én tettem már olyan férfit, igen. Lehet furcsa, de lefeküdtünk többször is, ennek ellenére csak és kizárólag barátként tartom számon. Az első szex full nem volt szándékos, részeg voltam. De jó volt, hát követte még néhány. A sráccal rohadt jókat tudtam lelkizni is, meg amúgy imádom, kedves aranyos, de sak barát. Kapcsolathoz több érzés kell nekem. És ő se tart többnek ennél, mivel nagyon más a személyiségünk. Neki valami aranyos, nyugis lány kéne, éntúl sok vagyok. De mi ezt megbeszéltük.

Beszélj vele te is!

2017. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyan emberrel csinálnám, akivel van nagyon erős érzelmi kötelék, kölcsönös vonzódás látszódik, és kölcsönösen erős lelki kötödés, de úgy hogy ilyen szerelmi szinten is; szóval az már szimpla barát nem tudna lenni, akivel ilyet csinálnék.
2017. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Azt amit írtam. Mostanában nem akar kapcsolatot. Csak azt nem tudom, hogy ez egy az egyben azt jelenti amit és hagyjam békén, barátzónáztak, vagy azért még nem ártana udvarolni. Azért nem tiszta, mert úgy viselkedett, hogy érdeklem, de most mást mond ugye.
2017. ápr. 18. 15:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy komoly kapcsolatot szeretnék vele. Ha mondaná, hogy oké, vay bocs de nem bármelyik jó lenne. Csak inkább elbizonytalanít ez az egész. Nem tudom, hogy mit kéne tennem.
2017. ápr. 18. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jelekre vár, mert nem tudja, hogy Te tényleg úgy érzel-e iránta. Lehet, hogy hülyeség amit mondok, de én annyira vak vagyok ilyen téren, hogy ha nekem kvázi "nem ordítják a szemembe", hogy "Hahó!!!! Figyi már, kellesz nekem!" akkor lészärom üzemmódba kapcsolok, mert azt gondolom, úgysem lesz belőle semmi. Ha még ilyen kezdeményezések után is ugy áll hozzá, hogy "nem tudom mit akarok" vagy kimondja, h hagyd békén, akkor menj és keress tovább.
2017. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, engem már tettek barátzónába, ennek ellenére óriásiakat szexelünk, órákon keresztül, teljes kimerültségig. Mondjuk nekem is maradt ő a barát+extrák zónában, szexelünk csókolózunk, öleljük egymást, dumálunk röhögcsélünk, de nem vagyok szerelmes, és ő sem.
2017. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg hagyom, mert elég egyertelmű voltam. Esetleg akkor nem esik le, ha nem érti a Magyart, de legnagyobb sajnálatomra ez az anyanyelve. :D. Köszi a válaszokat, ment a zöld.
2017. ápr. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!