Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tipikus csajozós alfát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus csajozós alfát lehet barátzonába lenni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki tipikus alfa stílusba kinézetbe magas férfias izmos határozott tiszta Jason Statham.

Nekem az ilyen pasik nem jönnek be viszont nagyon jópofa vicces stílusa van tehát mint embert havert nem akarom elveszteni. Szóval betenném barátnak de szexet soha nem akarnék tőle.......


2016. aug. 10. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

:)

Ez jó.

Tetszel nekem

2016. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy alfa nem hagyja, hogy barátzónába rakják.. :)
2016. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok olyan jóképű, vagy valami... De engem se tudnál. Ha egy nő kell, de nem engedi magát, keresek mást. Nem haverkodom még vele... Aki ilyen, azt nem tudod haverrá tenni. Aki elég nyomi, hogy oda menjen , azt lehet a barát zónába száműzni.
2016. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Egy alfa sosem lesz béta, pont ettől alfa. Más mesét találj ki, pls.
2016. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Mi van ebben? Van pár ilyen haverom. (Lány vagyok)

Mi ezen a kérdés? :D

2016. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Istenem hagyjátok már az ilyen alfa, béta, stb szövegeket :D Nem valami állati közösségben élünk az erdőben, hanem emberek vagyunk. :D

Miért ne lehetne egy menő, férfias, izmos pasi jó arc haverként?

Oké, mondjuk lehet az én esetem egyedi, ovis korom óta egyetlen egy lány volt, akit pár hónapnál tovább elviseltem magam mellett, én mindig fiús voltam, ezért általában nem igazán tekintenek nőnek, inkább "az egyik srácnak a társaságból", de nem értem, miért ne lehetne haverkodni egy menő pasival.

Mondjuk azért szögezzük le, hogy más a "néha bedobunk együtt egy sört és dumálunk" típusú haverság, meg a lelkizős közeli barátság.

2016. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Csak akkor lehetsz alfa

Ha nem vagy a zónában

Ha nem a szaga után mész

Ha nincs p*na, mi megigéz


Ha eszed veszted és besorolsz

Jobb, ha egy szót se szólsz

Béta lettél, ez nem is vitás

Mint polcra tett kis antikvitás


Ha a disznó őrzi már a kanászt

A kutya sétáltatja meg a pórázt

Olyan vagy a nőnek, mint lejárt lemez

Vagy egy tojásokra ültetett tyúk-jelmez

2016. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Blade Bone ***** válasza:
17%
Szép volt utsó :D
2016. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Meg fog dugni.
2016. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
de meg ám
2016. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!