Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a munkahelyemen és mindig vágyakozó szemmel néz rám mikor azt hiszi nem figyelek viszont amikor közelében vagyok és beszélgetünk nem nagyon veszi fel velem a szemkontaktust. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarban van. :)
2017. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos nem értek a nőkhöz
2017. ápr. 19. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is zavarban van, ez hogy nem keresi a szemkontaktust ha beszéltek csak ráerősít arra a gyanúra hogy tetszel neki. Legalábbis magamból kiindulva:D
2017. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy vágyakozó szemmel néz rád... részleteznéd? :D
2017. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát amikor összeakadt a tekintetünk
2017. ápr. 19. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
A nok se mukodnek sokkal maskepp, mint a ferfiak... csak a pasik hajlamosak jobban elfojtani a dolgokat. Nem kell tul misztifikalni. Zavarban van, mert tetszel neki.
2017. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben van a válaszod is... Nagy valószínűséggel utánad epekedik. Szóval ez még nem jelent(het) rosszat,hogy nem néz rád gyakran, vagy egyáltalán közelről. Mert nem mer rád nézni, mert akkora hatással van rá a jelenléted! :D Te szeretnéd magadénak tudni őt? Tetszik neked? Mert, ha nem tetszik, akkor egyértelmű,hogy leplezni próbálja az érzelmeit :D és gyötrődik... Ha tetszik neked, akkor ne hátrálj vissza emiatt a "szemprobléma" :D miatt, kicsit több időt adj neki, hogy ő is feloldódjon, majd jobban fog menni neki a további ismerkedés. Ha akarod, te csak próbálkozz továbbra is nála. Ha úgy látod rajta,hogy vevő a közeledésedre, akkor el is hívhatod valahová. De ha nem jön össze a dolog valami oknál fogva elsőre, akkor se búslakodj :) Lesz másik lány...Gondolom még nagyon fiatal lehet, általában az az ilyen lányok (és fiúk) szoktak így viselkedni.
2017. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!