Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor viselkedtek így egy növel, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A nekem tetszö férfi egy másik országban él és dolgozik. Ö vette fel velem a kapcsolatot face-n pár hónapja, és mintha egy stratégiát alkalmazna nálam, úgy kerül hozzám egyre közelebb. Minden nap beszélünk vagy írunk, viszont egy kicsit fura, hogy egyik nap órákra képes felhívni, másik nap egy kedves rövid üzenetet dob csak. Ez lehet, hogy azért van, mert tudja, hogy most kezdtem egy új munkahelyen, plussz vizsgaidöszakom is van. Szívesen dumálnék vele napi szinten akár, de ezt nem érzem nála egyértelmünek. Amit belül érzek, hogy igazán ö sem tudja, mit akar, vagy másokkal is ismerkedik, találkozgat.

Azt biztosan érzi, hogy tetszik nekem, mindig reagálok, mindig válaszolok. Nem vagyok egy nyomulós típus, ezért inkább kivárom, hogy alakul a folytatás. Nem élem bele magam, mert nem stabil a dolog egyelöre.


2017. ápr. 19. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont azért csinálja, hogy NE legyen egyértelmű, mert a nők erre buknak. Így éled fel bennük a tűz, a vonzódás. Egyszer nagyon kell nyomulni, máskor meg visszahőkölni, aztán megint nagyon, és így tovább... A nő meg szépen-lassan fülig szerelmes lesz. Jól értelmezed a dolgot, ez egy stratégia, de muszáj bevetni, ha nőt akar az ember: ez az érzelmi hullámvasút stratégiája.


A teljesen egyértelmű közeledésre a nők reakciója általában az, hogy lepattintják a fickót már az elején vagy játszadozni kezdenek vele. Ezzel a stratégiával mindezeket ki lehet küszöbölni. És ettől a pasi nem lesz határozatlan, csak nőt akar, ennyi az egész.

2017. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, szóval tudatos.

De akkor ez egyértelmü közeledés is?

Miért nem lehet úgy cselekedni, ahogy azt szíve szerint tenné?

Nem vagyunk már huszonévesek.

2017. ápr. 19. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak nincs annyira kiéhezve, mint te. Én elhiszem, hogy te már szívesen széttennéd neki a lábad, de nem csak abból áll a világ. Létezik olyan is, hogy valaki külföldön magányosnak érzi magát, ezért pusztán csak beszélgetni szeretne magyarokkal...
2017. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Pont nem szeretném "széttenni a lábam".

Simán benne vagyok egy klasszikus régimódi ismerkedésben vele, csak haladjunk...

2017. ápr. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!