Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrovertalt ferfiak ill nok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertalt ferfiak ill nok! Ti hogy viselkedtek mikor?

Figyelt kérdés

Ti hogy viselkedtek mikor kapcsolatban vagytok? Ugyan olyan nyitottak vagytok mint azelott es baratsagosak, flortoltok? Vagy a kapcsolat miatt, magatoktol vagytok picit zarkozottabbak es nem is kuldtok felreertheto jeleket?

Introvertalt vagyok es nem tudom ezt a helyzetet atlatni, nekem alapveto hogy kapcsolatom miatt nem vagyok felreertheto es baratsagos stb.



2017. márc. 30. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Parom extrovertalt, egyaltalan nem flortol es nem kuld felreertheto jeleket mas lanyoknak. Nyitottnak nyitott barkivel, de a lanyokat is haverkent kezeli es nem puncikent.
2017. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanúgy viselkedek az emberekkel, amikor kapcsolatban vagyok, mint amikor nem. Nyitott és barátságos vagyok, de nem flörtölgetek senkivel, az egészen más téma.

Vannak elvétve olyan egyének, akik a sima mosolygós, barátságos, nyitott hozzáállást is már jelnek veszik, de az már legyen az ő problémájuk, emiatt nem fogom elnyomni a személyiségem.

2017. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy viselkedek mindig, nem tudom magam megjátszani és nem is akarom. Tehát igen ugyanolyan nyitott és barátságos vagyok. Flörtölni nem szoktam, bár van akinek már egy egyszerű "Szép napot" is flörtnek számít...

23/N

2017. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Extrovertált vagyok, kb 2 éve kapcsolatban, de szoktam flörtölgetni, pl metrón, nem nagy ügy. Csak jót tesz az önbizalmamnak:D
2017. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es a munkatarsakkal?
2017. márc. 31. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy viselkedek mikor? Hát ja. Mikor hogy. :-))

40 éve folyamatosan párkapcsolatban vagyok, noha nem egyazon partnerrel. Így aztán fura lenne, ha zárkózottabban viselkednék. Egy párkapcsolatban élő egyén egyébként nyitottabb, kiegyensúlyozottabb, és így sokkal vonzóbb, mint a szingli társa. Nem küld jeleket, ha harmonikus kapcsolatban él, ennek ellenére sorozatosan félreértik, mert bátran belenéz a másik szemébe, bátran mosolyog beszéd közben, és meg se fordul a fejében, hogy az a szerencsétlen ezt jelnek veszi.

2017. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!