Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen (a hölgyek számára)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (a hölgyek számára) valóban megfontolandó ajánlatért/szempontokért vállalnának bizonyos nők szívesen poligám kapcsolatot (egy fedél alatt két-három leányzó)?

Figyelt kérdés

Amiért már ténylegesen érdemes/megfontolandó lenne nekik is belemenniük? Nyilván egy számukra szimpatikus férfival.


(Tehát nem kényszer, hanem felvállalt döntés.)


2017. ápr. 4. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha multimilliomos a férfi és a nő csak a pénzre megy, akkor el tudok ilyet képzelni. Ez olyan eset mint a szűz lottó nyertes még aznap megtalálta élete szerelmét. Szerintem semmilyen más esetben nem menne egy nő ilyenbe bele. Kivéve, ha olyan helyen nőtt fel, ahol ez elfogadott és természetes.
2017. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor mást kérdezek első:


Mi az, amiért szerinted ennyire taszító az, hogy valóban szívesen (és nem kényszerből) menjenek bele egy ilyen kapcsolatba (és maradjanak is boldogan benne)? És mivel lehetne azt mégis kompenzálni?


Az ajánlat alatt természetesen nem csak sok pénzt érettem/értek, lehet ott még más is, ami miatt annak megléte/teljesítése esetén elgondolkodnának.

2017. ápr. 4. 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit, magadnak akarod, nem akarsz es nem tudsz rajta osztozkodni. Allandoan vele szeretnel lenni, ha massal latnad, megszakadna a szived. Ilyen a szerelem. Ergo szerelmi kapcsolatban ez elkepzelhetetlen.

Eppen ezert ez csak az anyagiakon alapulo, nem szereteten nyugvo kapcsolatban elkepzelheto.

Pont.

Persze biztos akad mas velemeny is. Emlekszem egy esetre, egy cikket olvastam: egy ur elt 3 novel egy haztartasban, bekeben, boldogan. Legalabbis ezt nyilatkoztak. Ott a holgyek onkent es dalolva es allitolag szerelmesen mentek bele ebbe a felallasba.

Azt kell megertened, hogy ez a nok 99%-anak elkepzelhetetlen.

2017. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tehát - szerinted - hiába szereti őket a ferfi TÉNYLEG(!) ŐSZINTE SZÍVVEL, a nők az egymás miatti féltékenykedés miatt megpukkadnának?


Ha igen, "már ennyi elég is"?

2017. ápr. 4. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ferfi is SZERET, OSZINTE SZIVVEL, akkor o is egyet szeret.

Ertem en, hogy ugy hiszed, te kepes vagy a poligamiara. De szerintem ebben az esetben egyiket sem szereted igazan. De te nyilvan mashogy latod.

Ha ilyet szeretnel, ilyen tipusu noket kell keresned, de ez a nok szerintem maximum 1%-a.

Es igen, a feltekenyseg miatt ez nem mukodne.

"Megpukkadnanak", ahogy fogalmaztal.

2017. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
B+ ezt a kérdést már kétszer feltetted.
2017. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amugy azt el tudod kepzelni, hogy az altalad OSZINTE SZIVVEL SZERETETT holgyek OSZINTE SZIVVEL SZERETNENEK meg 1-2 ferfit, es veluk is egy haztartasban szeretnenek elni?
2017. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat, nem véletlenül írtam csupa nagybetűvel. Ezzel kiemeltem a fontos kulcsszavakat. Nem kell - még ha csak tréfából is - a másikkal szemben ironizálni vele. :)


Ha úgy gondolod, hogy nem lehet őszintén teljes szívvel szeretni két nőt, akkor valójában nem tudod mit beszélsz. Nem voltál még ilyen helyzetben.

Nem látom másként - érzem! ;)

2017. ápr. 4. 18:24
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt pedig sokan elfelejtik, hogy ilyen kapcsolatban (ahol a tényleges érzelmeken van a hangsúly, nem a pénzen, nyilván EKKORA családhoz tíz-húsz kisseddel kell mit a tejbe aprítani, de ez már csak egy szuperjó plusz ^_^) a nők is szeretik egymást, testvérekké/családtagokká válnak, mindenki segíti a másikat, segíti a legfontosabbat: magát a családot!


Számomra elképzelhetetlen, hogy két testvér egymás ellen forduljon. Fel sem tudnám fogni ennek mégis mi értelme lenne? Ellene lenne annak aki érte is van? Nem tudnám feldolgozni. :)

2017. ápr. 4. 18:35
 10/13 A kérdező kommentje:

Tíz-húsz kisdeddel kell mit a tejbe aprítani...


Elirta a telefon, bocsi! :)

2017. ápr. 4. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!