Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint nőt verni nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nőt verni nagyobb bűn, mint férfit, mert egy nő kisebb, gyengébb, ezért nehezebben tudja megvédeni magát, azok erről mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Kb. 60 kiló vagyok, eléggé sovány, nem túl izmos. Ez a 60 kiló kb. egy átlag nő tömege. Akkor ha engem vernek meg, az ugyanolyan rossz, mintha egy nőt vernének? Mert egy 90 kilós, izmos ember ellen ugyanúgy nincs esélyem (max. a futás, abban gyors vagyok), mint egy nőnek.
2017. ápr. 19. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szemembe innentől már rosszabb ha pl neked esnek.

Tőlünk jóval gyengébbel sose kezdünk!

2017. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Tőlünk jóval gyengébbel sose kezdünk!"


Oké, de erősebbel igen?

Szerintem az is ugyanolyan bűn lenne, ha én nekiesnék egy izomagynak. Más kérdés, hogy valószínűleg emellett nem is jönnék ki jól belőle.

2017. ápr. 19. 16:37
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az erőszak alapból nem megoldás.

De azért, mégiscsak másabb ha tőlünk gyengébbel kezdünk, mikor tudjuk h esélye sincs.

tőlünk erősebbnek neki esni.....na az már valami. :D

2017. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Nézd, az erőszak alapból nem megoldás."

Ebben egyetértünk.


"tőlünk erősebbnek neki esni.....na az már valami. :D"

Ebben már nem (ez ellent is mond annak, hogy az erőszak nem megoldás, mert abban benne van, hogy erősebbek ellen sem megoldás), szerintem az is rossz.

2017. ápr. 19. 16:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elvben üti egymást, de mégis azt mondja rá az ember: aztakvamindent, csávóba van kurázsi! :D.

vagy megérted ezt, vagy nem.

2017. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

na rávettem magam h megértsd: tehát abba nincs semmi bátorság és nagy kunszt h a 100 kilós meg akar enni reggelre egy 50 kilósat.

De ha az 50 kilós kiáll magáért , pedig tudja ...amit tud, akkor azt a bátorságot, akaratot, és merszt értékeli az ember, és ha alul marad, akkor is megtapsolja.

mert hát: ezigen öcsém, van benned mersz!

2017. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én neki estem egyszer két nálam erősebbnek, mert az egyik földhözcsapta a barátnőjét. A csaj elfutott, a szám összeforrt, mindenki bódottá.

30/f

2017. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Persze, hogy elvben üti egymást, de mégis azt mondja rá az ember: aztakvamindent, csávóba van kurázsi!"


Ha nem önvédelem (vagy egyéb nagyon nyomós ok, de ilyen nem sok van), akkor én azt mondom rá, hogy "agresszív állat", függetlenül attól, hogy gyengébbnek vagy erősebbnek támad.

2017. ápr. 19. 16:44
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod nem -e erre értem. Pl ha lennék vagy 50 kiló, de a csajomat piszkálják, kiállnék érte, ha kell, verekedni is verekszem. Te mit tennél ha megráncigálnák a csajod?

Ne legyél már cukorlelkű.

2017. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na, a 7-es érti, és egy igazi hős :)
2017. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!