Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint nőt verni nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nőt verni nagyobb bűn, mint férfit, mert egy nő kisebb, gyengébb, ezért nehezebben tudja megvédeni magát, azok erről mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Kb. 60 kiló vagyok, eléggé sovány, nem túl izmos. Ez a 60 kiló kb. egy átlag nő tömege. Akkor ha engem vernek meg, az ugyanolyan rossz, mintha egy nőt vernének? Mert egy 90 kilós, izmos ember ellen ugyanúgy nincs esélyem (max. a futás, abban gyors vagyok), mint egy nőnek.
2017. ápr. 19. 16:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"...

– Hiszen csak az öltözéke miatt tartottuk nagy szellemnek! – vonta le a következtetést a varázsló. – Pedig nézzétek csak, milyen hitványka!

– Kis göthös – fűzte hozzá egy másik.

– Vakarcs!

– Vacak korcs ez, semmi más!

– És volt bátorsága azt állítani, hogy naparca van! Ez a madárfejű!

– Bolonddá akart tenni minket!

– Micsoda pimaszság! És hogy vigyorog rajtunk!

– Vajon honnan lophatta ezeket a holmikat?

– Az ám, csakis lophatta, hiszen egyik sem az ő mérete!

– A hazugságtól csak egy lépés a tolvajlás!

– De ő előbb lopott, csak azután hazudott!

– Na és? Visszafelé sincs messzebb egyik a másiktól! De ez semmit nem javít a dolgon.

– Egy fikarcnyit sem!

– Sőt. Sőt!

– Még olyan picit sem, amekkora ő maga!

– Büntessük meg! Büntessük meg!

– De hát olyan apró ...

– Egy nagy szellemet megvernél?

– Hogy képzeled? Nem merném!

– Olyannal összeakaszkodnál-e, aki hozzád hasonló erejű?

– Dehogy! Hát nem jobb a békesség?!

– Na látod. Akkor pedig nincs más választás, az efféle kis dugókat kell eltángálni!

..."


(Kertész P. Balázs - Különös mendemondák Hallgatag Erikről, ahogy azok a Hétcsillagos Űrvándorban elhangzottak.)

2017. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A 67 kg-s válaszolónak üzenem, hogy nem kevés az! :D

Én 71 kg vagyok, de küzdősportolok, és kis termetem ellenére utcán nem sok ellenfél akad :D

70 kiló is elég ha jól tudod használni :D

2017. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!