Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonz ennyire ez a típus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz ennyire ez a típus?

Figyelt kérdés

18/L.

Nem kamu a kérdésem, még ha annak tűnik is. A "drakula-fazonok", a Harry Potteres Piton professzor-típusú férfiak nagyon vonzanak. Nem csupán tetszenek...Most is van egy pasi, a suliban az irodán dolgozik,ő is ez a típus, hát nekem elég ránéznem, anélkül, hogy egy szót is szólna hozzám, ott helyben elolvadok...Mágnesként vonz. Pár napra képes vagyok teljesen belé szeretni.

Az érdekesség a dologban az, hogy kemény, határozott csaj vagyok, két lábbal járok a földön, de ez mégis olyan

regénybe illő...

Mi ez az érzés? Meglátom ezt a pasit, és olyan, mintha más nem is lenne a világon, olyankor nem bánt semmi és senki, úgy érzem, hogy tökéletes minden. Össze is esnék, ha hozzám érne vagy rám mosolyogna. Ilyen még soha nem volt, pedig voltam már szerelmes(azt hiszem).

Ez most mi?

És vannak olyanok, akiknek szintén az ilyen típus jön be?


2010. máj. 13. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem a szemüveges ,okos kinézetű csávók vonzanak,szerintem Te is erre gondoltál.Aztán kiderül róluk,hogy tök jó fej,laza csávók! Szeretem őket. :-)


A térdem azért nem tőlük remeg meg.Az őzike szemű,szőrös pasiktól!Na,tőlük például beájulok.

2010. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt:)
2010. máj. 14. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Én meg nőkben szeretem ugyanezt:D

Már csak azért, mert tetszik a magabiztosságuk:D


"csak egy punk"

2010. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Szerintem túl sok Twilight-ot néztél/olvastál vazze :D
2010. máj. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert azt hiszed te is különleges lehetnél mellettük. Ennyi! pedig ők is csak silány utázmányok, ilyen vagy olyan módon, valaminek a megjelenítői, ami lehet több ezer ember számára szexi.
2010. máj. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
twilight az agyadra ment
2010. máj. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nemigen olvastam én azt a valamit, amit emlegettek...:S

Ahhoz sokat kellett tanulni mostanság, hogy bestsellereket olvassak:D

2010. máj. 14. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Idióták. A Twilight és Dracula két külön világ. Hasonlítsátok már azért össze az atomszexi Piton professzort egy nyáladzó Edward Cullennel. Érteni a különbséget? Dánke.
2010. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz:) Nagyon igaz:) Köszönöm:)
2010. júl. 14. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!