Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat egy pasitól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat egy pasitól a "majd meglátjuk" aztán eltűnik 2 hónapra utána megint keres?

Figyelt kérdés

Nem tudok eligazodni ezen a pasin.

Elhívott randizni, akkor nem volt alkalmas nekem, de utána ráírtam, hogy ok benne vagyok, erre ő azt írta majd meglátjuk. Ezután felszívódott teljesen, semmi életjel. Gondoltam ok akkor ennyi volt, bár gondoltam rá közben..

Erre jelentkezett 2 hónap után - felhívott és most úgy beszél velem, mintha elévült volna az egész. Akkor most mivan, mi az álláspontja vajon velem?

Köszi a válaszokat előre is!


2017. ápr. 19. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán jössz be neki valami miatt, de ha éppen kanos, akkor bepróbálkozik


(bocs, tudom, hogy nem erre számítottál, de bár nagyon nem vagyok rá büszke volt, hogy én is csináltam ilyet)

2017. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl negatìv vagyok,de én hagynám a fenébe! S szóba se állnék vele!
2017. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló, jó a szamár is, valószínűleg ez áll fent nála.
2017. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam le, hogy randira hívás előtt 3 hónappal ismertem meg és pozitívak voltak felém a reakciói.

De lehet igazatok van, mert a tények viszont most ezt mutatják..

2017. ápr. 19. 22:15
 5/19 A kérdező kommentje:
Pedig mindig megfogadom, hogy amíg nem alakul úgy nem élem bele magam..:( de most is volt egy pont amin átlendültem akaratom ellenére és utána már rossz érzés, ha nem lesz semmi az egészből.sajnálom
2017. ápr. 19. 22:18
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


De nézd azt az oldalát, hogy így talán jobb, mert kiderült, hogy mit akar.

2017. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja ez igaz, de akkor most minek hívogat
2017. ápr. 19. 22:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Fent leírtuk a választ.


Mert végigpörgette a telefonkönyvét, hogy ki lenne alkalmas arra, hogy összehozzon minimum egy randit, meg egy kis "bónuszt".


És igazából nem is kalkulál olyan rosszul, mert ahelyett, hogy keresnél egy férfit, akit a randi másnapján is érdekelsz, nem csak hónapok múltán, azon pörögsz, hogy vajon mit akar, mert annyira beleélted magad.

2017. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kispados vagy. A csatár (egy másik csaj, aki miatt 2 hónapig se kép, se hang)elfáradt (dobta magyarul), kapsz 5-10 percet a "pályán",de amint talál jobbat, ülhetsz vissza.

Kell ez neked?!?

2017. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez nem kell persze hogy nem.Nem hiszem el, hogy ez velem megtörténhetett a múlt tapasztalásai után elővigyázatosabb voltam sokkal.

Valamit jól csinált akkor, mert az elején nagyon nem voltam rá nyitott. Akkor most már csak egyet nem értek, hogy miért érte meg neki az energia amit előtte rám fordított..ez tévesztett meg, hogy azt gondoltam egy férfi ha ezt megteszi akkor utána nem lép le.

2017. ápr. 19. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!