Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan, milyen jelekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, milyen jelekből tudhatom, hogy vonzódik hozzám a fiú?

Figyelt kérdés
Szavak és testbeszéd. A tetszés jelei?
2011. jún. 7. 15:44
 1/6 Killgun ***** válasza:
Ha keresi a tekinteted,próbál megérinteni,előre enged,kedves,stb...
2011. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ahogyan az előző írta. Ha félénkebb, akkor csak beszélget, de ha egy kicsit bátrabb, akkor elhív valahova...
2011. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15:57-es vagyok. Ez az előttem válaszoló, ez a 47%-os, ő a Szerelem, Szex témát járja, és csúnyákat ír mindenhova... Már bejelöltem trágár kommentelálásért, remélem, lesz haszna! Hallod?! Abbahagyhatnád!
2011. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, máris kitörölték :) Bocsi érte :)
2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ki volt ő? Nem is láttam a válaszát.

Igen, sajnos sok itt a "kemény gyerek" aki itt éli ki magát.

2011. jún. 7. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ha keresi a tekinteted,próbál megérinteni,előre enged,kedves,stb..." en pl minden csajjal igy csinalok,s kb fele ossze is akarna azonnal jonni,pedig en csak udvarias akarok lenni veluk.Na mondjuk megerinteni nem probalom azt aki nem tetszik.
2011. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!