Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy köszöntem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy köszöntem el, hogy "majd beszélünk", akkor nekem kéne írnom?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélek egy nagyon szimpi sráccal, de kb csak esténként ír, mert egyetem + tanulás, volt, hogy én írtam rá. Ma taliztunk volna először, de lemondta, tanulásra hivatkozva(elvileg holnap fogunk, de félek azt is lemondja). Ez nekem kicsit gyanús volt, mert ha engem érdekel valaki, akkor nem mondom le ilyen egyszerű okból(hétvégén is tanulhatna). Ezután beszéltünk picit és úgy köszöntem el, hogy majd beszélünk. Ez ma reggel volt, azóta semmi. Ti írnátok neki?

2017. ápr. 21. 21:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
koptatni akar, ennyi
2017. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is eléggé úgy tűnik, pedig ő mondta a találkozókat és annyira sok közös van bennünk, minden este órákat chateltünk...nem értem :/
2017. ápr. 21. 21:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az is lekoptató szöveg lenne amit te írtál. Ha én lennék a fiú helyében akkor nem írnék már.
2017. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha találkát is lemondott akkor neki kellene,aztán vagy elfogadod a meghívását,vagy nem.Szerintem te ne ne keresd.
2017. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő is írta már nekem, hogy majd beszélünk, semmi lekoptatós nincs ebben :D Szerintem sem nekem kéne írni, ha ő mondta le...amúgy meg, ha most ennyire nem ér rá a tanulás miatt, akkor mi lenne, ha járnánk?
2017. ápr. 21. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Írj rá kérdezd meg mi van a holnappal. Veszítesz valamit? Nem.
2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Krukutyán Levente ***** válasza:

Mondjuk ez tényleg fura, egyértelműen nem érdekled máskülönben elbukna akár egy tárgyat is egy taliért lévén, hogy napokkal később egy találkára, mint tudjuk nem lehetne sort keríteni.(sarcasm)


(Fogadok nem jársz/jártál egyetemre)

2017. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Járok egyetemre, de pont nem érdekelne a tanulás, egy 2 órás taliról lenne szó :D Na mindegy, nemis érdekel ezek után, majd ír, ha akar.
2017. ápr. 21. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy veszíthetsz-e valamit?

Nagyon sokat nem, de egy kis méltóságot azért igen.

Én a helyedben nem írnék neki. Nyomulásnak tűnne.

2017. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egyszeri lemondás alapján még nem ásnám el a dolgot. Ha holnap is lemondja, akkor már beleszarnék a helyedben.
2017. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!