Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha a partneret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha a partneretek nem jön ki a csaladjaval?

Figyelt kérdés
Befolyásol barmit is? Főleg ha meg otthon lakik....
2017. ápr. 22. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha a csaladja rendes, de o mindenbe belekot, akkor nem lenne a partnerem. De ha idiota csaladja van, es ertheto okbol vannak a konfliktusok, akkor nem zavarna, en melle allnek
2017. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Folyamatos feszültséget szül, amit vagy a partneren szoktak levezetni, vagy állandóan panaszkodnak. Egy idő után úgy érzi az ember, hogy csak azért akarnak összeköltözni, hogy szabaduljanak a családtól. Ez alapjaiban megkérdőjelezhet bizonyos érzéseket.


Másfelől ha az illető helyén kezeli az ügyet, levonja a konklúziót és igyekszik megteremteni önerőből a saját életét, akkor az egy pozitív visszajelzés az erős jellemére.


Szóval minden attól függ, hogy milyen maga a partner.

2017. ápr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden családban vannak konfliktusok, nyilván ennek a miértje, és szintje az, ami nem mindegy. Meg amit a korábbi válaszoló is írt, hogy a partner ezt hogyan kezeli.

Ha jogosnak érzem, akkor kiállok mellette, esetleg tanácsot adok, hogyan kezelje, hogy minél elviselhetőbb legyen mindkettőnk számára.

2017. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Szinte viselhetetlen. Előttem sem fogják vissza magukat. Sokszor rajtam csapódik az egész, mert mindkettő nekem szidja a másikat, és mindkettőnek részben igaza van. Azt várnák, hogy valamelyik mellé állok, de én csak ki akarok maradni ebből az egészből.
2017. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!