Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, ki volt velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, ki volt velem hasonló helyzetben és mit csinált?

Figyelt kérdés
Másfél éves párkapcsolatom tönkrement februárban, de azóta is tartjuk a kapcsolatot. Úgy érzem csak szívat mert egyszer azt mondja majd ha visszaköltözik akkor előröl máskor meg hogy semmi esélyem. Közben volt párkapcsolata ami elég hamar tönkrement. Most már más fiúval is beszélget elég sokat. Én szeretem de már nem tudom akarok-e vele lenni konkrétan gyötrődök pasiként. Miért kell játszani az érzéseimmel? Mire jó az neki hogy egyszer eltol máskor meg magához húz? Ezzel csak elveszti azt az embert aki igazán szerette volna és soha nem csalta meg. Mi tévő legyek? :(

2017. ápr. 22. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mással is volt időközben, hogy tudsz ránézni ugyanúgy? én már rég kiábrándultam volna a kuvrájából
2017. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azért teheti meg, mert hagyod magad!

Ha szakítottatok akkor ZÁRD LE! Ne keresd tiltsd le, ha nem tudod őt kezelni!


Azért játsza ezt veled, mert olyan vagy mint a pincsi. Futsz utána és tudja bármit megtehet veled, mert hagyod, úgysem lesz súlya és következménye! Kész gyereknap!


Szóval most már und meg a banánt végre és végre törődj magaddal! Te ennél sokkal jobbat érdemelesz és nemcsak neki van luk a lába között! Sőt lehet még viszont is fognak szeretni! Szóval vedd észre nemcsak egy nő van, és mos már törődj, magaddal, az életeddel és valami előremutatót is csinálj. Mert ebbe max csak beleörülni lehet, de sosem lesz épp ami eltört... ez az élet nagy igazsága :(

2017. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!