Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig önmagamat adom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig önmagamat adom miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy miért nem kellek senkinek, de én nem vagyok hajlandó változtatni, én azt tartom helyesnek amilyen vagyok. Nem vagyok csúnya, sportos a külsőm, egyetlen tulajdonság ami miatt nincs barátnőm, hogy én nem tetetem magamat másnak. Én magamat adom az én szürke egyszerű létemben. Ha akarnék csajokat összeszedni nekem csak annyit kéne csinálnom, hogy rámenősködjek, de én nem vagyok ilyen, nem fogom eljátszani, hogy én így meg úgy milyen jampi vagyok.
2017. ápr. 22. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy ez a probléma? Egyébként meg inkább lennék egyedűl minthogy másnak adjam ki magam. Idővel úgyis jön valaki aki elrogad így.
2017. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Valaki mást kellene adnod.
2017. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Leírtad, hogy tudod mit kéne tenned, ha akarnál "csajokat összeszedni". Mivel nem teszed, így gondolom nem akarsz, akkor minek kérdezed, hogy miért nincs barátnőd?


Amúgy meg légy türelmes, előbb-utóbb kelleni fogsz valakinek, gondolom.

2017. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Honnan vagy abban biztos, hogy amire azt hiszed, hogy hűűű de jó, az valóban jó?

Milyen vagy valójában? Írd már le légyszi, hogy milyen belső tulajdonságokkal rendelkezel.


"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz.


Ha a szemedbe mondják, hogy egy félénk nyúlszívű zárkózott és tesze-tosza egyén vagy, akkor se vagy hajlandó változni?

2017. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 15:49


belső tulajdonságokból vannak jók is rosszak is..

mindketőtt szeretnéd ha leirnám? egyébként szerintem a belső tulajdonságok lényegtelenek,mert úgy is a külső ami dönt,ha nem nézel ki jól,esélyed sincs..

2017. ápr. 22. 16:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőre kíváncsi vagyok, hisz az ember nemcsak az egyikből áll!!


Egyébként te magad írtad, hogy "Nem vagyok csúnya, sportos a külsőm" szóval erről ennyit.


A szépség pedig relatív, kinek mi tetszik, ízlések és pofonok.

2017. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"egyetlen tulajdonság ami miatt nincs barátnőm, hogy én nem tetetem magamat másnak."


Szerinted.


Szerintem meg nem az, hanem ez: "Én magamat adom az én SZÜRKE EGYSZERŰ LÉTEMben."


Szóval mégis... mit vársz, mitől bomoljanak érted a lányok, ha egyszer "szürke" vagy és "egyszerű"?


Egyáltalán: mit tekintesz színeknek?

2017. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"szürke egyszerü létem"


legalább öszinte vagyok

2017. ápr. 22. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:

mondták már, a szürke kisegerek senki se veszi észre


és még te mered kijelenteni, hogy nem vagy hajlandó változtatni?

levegő vagy a többiek szemében, észre se vesznek, ahhoz, hogy valaki is észre vegyen téged, ahhoz változtatni kéne!


és továbbra is várom a tulajdonságaidat.

2017. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És te szereted/élvezed a szürke, egyszerű életed? Mert az kiül a legcukibb pofikára is?

Bár az emberek hajlamosak összekeverni az őszinteséget a nettó bunkósággal...

2017. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!