Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta a férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta a férfi hogy harcoljak érte ha ridegnek tart?

Figyelt kérdés
Tegnap megvolt az első randi és az együtt töltött éjszaka 1hónap chat és telefon beszélgetés után.A helyzet az hogy túlzásba vitte az ivást és ezért ma haragudtam rá és szomorú is voltam. Ezt észre is vette, erre azt mondta rideg vagyok. Aztán mondtam neki az okát hogy miért voltam ilyen, erre mondta harcoljak érte ha kell.
2017. ápr. 22. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy van! Ész a sültkrumpliba, jobb kézbe kard, balba pattogatottkukorica és irány a harc!!! (Hülye vagy ha nem menekülsz azonnal.)
2017. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Játszmázós iszákos férfi kéri hogy harcolj érte? Ez most komolyan kérdés? :D Hát ilyen pali nem is terem minden bokorban az biztos.


Totál hülyének néz, igaza van az elsőnek én nem folytatnám.

2017. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És hogy bírtad megállni, hogy ne röhögd pofán?

Mit akarsz ettől a csávótól? Annyira nem érdekled, hogy a legelső randitokon képes volt beb#szni. Mondjuk az se semmi, hogy te ezek után még szétraktad neki a lábad...

2017. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira romantikus.

Első randin beivott, te meg még foglalkozol vele? :D

2017. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne egy ilyenért harcolni? :D ez hülye
2017. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!