Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kerűl, van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kerűl, van még esély?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi.Azt hiszem tetszem vagy tetszettem én is neki.

Csak nem fogtam fel időben azt hiszem. Kedves volt és bókolt,figyelmes volt stb. De nagyon nem is figyeltem rá,mert nem is vettem komolyan azt hittem viccelődik.Úgy voltam vele,ha tetszem neki igazán,akkor kimondaná,ha akarna valamit és nem ilyen furcsán viselkedne,mert már 30fölött van. De mostanra már semmi. Szinte csak akkor szól hozzám ha muszály,rám se nézz. És kerűl,ha jönn szembe és meglát,akkor másik útirányon halad tovább. Akkor ennyi volt igaz?


2017. ápr. 23. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Harminc felett az ember gyorsan levonja a következtetést, hogy nem kell, és továbblép.


Ennyi idősen már nem szeretünk éveket futni olyan szekér után, ami nem vesz fel, és akárhogy is nézem, Te nem vetted komolyan, tehát jelezted felé, hogy nem lesz esélye.



Egy esélyed van még, ha tényleg eldöntötted, hogy érdekel, és nem csak hiányzik az egó polírozás, hogy hajt rád, akkor állj elé, és mond meg neki, hogy lemehetnétek meginni egy kávét, vagy bánom is én, mit, de jelezd egyértelműen, hogy van pálya.

2017. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!