Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vakvasrúd kérdése:

Szakított velem a barátnőm és nem tudom mitévő legyek? Tudom hogy hagyni kéne az egészet de úgy érzem van még esély. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Évek óta ismertük már egymást de én különösebben nem foglalkoztam vele mert egy szeleburdi kis csajnak gondoltam.2év után szakított a barátjával. Egy este együtt buliztunk és nagyon rám volt indulva. Meg is lepődtem. Aznap este együtt aludtunk. Nem volt semmi konkrét csak egymást átölelve aludtunk. Nekem nem jelentett semmit jól esett és kész. Ő viszont másnap küldött egy sms-t hogy beszéljünk az estéről. Találkoztunk és onnantól kezdve elkezdtünk kavarni. Adtam neki egy esélyt. 1 hónapig minden olyat mondott amire egy fiú csak vágyhat. Mondta hogy kezd valamit érezni irántam hogy imád velem lenni, szép a szám a szemem stb... Másfél hónap után viszont éreztem hogy van valami. Mondta hogy gondok vannak a családdal. És neki most nem megy egy kapcsolat. Ez ment még 3 hétig aztán szakítottunk.

Nem értem. Előző nap még a nyarunkat Tervezte. Nem volt semmi gond. Tudom a fb jelszavát (mert megadta) és a telefonján sem volt semmi másik fiúra utaló jel.Nem kutakodtam utána ő mutatott mindent.

Lehet hogy hirtelen volt neki a váltás a volt barátja szakítása után és csak arra kellettem hogy felejtsen?

Azóta voltunk párszor kettesben egy kv-zóban többször megölelt már ott jártunk megint majdnem hogy smárolunk.

Menjek utána? Adjak neki időt? Hagyjam az egészet?


2014. máj. 5. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál vele bunkó ? :D vagy figyelmetlen ?
2014. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy megijedt a gyors tempótól ! Udvarolj neki még ! =)
2014. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam vele bunkó. Inkább nem szóltam ha valami esetleg nem tetszett. Úgy voltam vele hogyha elmélyül a kapcsolatunk akkor jobban megtudjuk beszélni az esetleges problémákat.Rengeteget jártam hozzá sokat beszélgettünk jól éreztük magunkat.(ő is többször mondta hogy mennyire szeret velem lenni)

Nem én sietettem a dolgot. Valóban kicsit úgy éreztem hogy gyorsan haladunk. De ezt annak tudtam le hogy valóban akar tőlem valamit.

2014. máj. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!