Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne a kiszemelt lány barátnőjénél érdeklődni vagy ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány a kollégiumban aki tetszik, de nem tudom hogyan lenne érdemes beszélgetnem vele.

Mármint kollégiumban ugye nem biztos hogy úgy össze futunk hogy beszélgetni is tudjunk, a Facebook meg kevésbé személyes de ha nincs más megoldás akkor lehet ott kellene ráírnom (már beszéltem vele egy keveset szóval tudja hogy ki vagyok).


Még esetleg arra gondoltam, hogy mi lenne ha a barátnőjénél rákérdeznék hogy van e barátja (tudom hogy nincs, de így talán kiderülne hogy érdemes e próbálkoznom, meg barátnőjével jóban vagyok szóval lehet, hogy még segítene is).


Viszont nem tudom hogy ez mennyire jó megoldás? Vannak hasonló esetben tapasztalataitok? Nagy gond lenne hogyha kiderülne hogy a barátnőjénél érdeklődtem róla (végül is lányok, szóval nem hiszem hogy sokáig titokban maradna)?

Ő olyan 19-20 éves, én pedig 22/F !


2017. ápr. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ilyenre vetemednék, én azt kérdezném, ismerkedik-e. Az, hogy nincs barátja, nem jelenti, hogy akar is.
2017. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ez totál hülyeség, így csak elásod magad...


Kezdeményezz a kiszemeltnél, hívd el randira!

2017. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom: biztos h el fogja mondani a barátnőjének.
2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem segítenék, mert sérti a büszkeségem, hogy a barátnőm tetszik. (akkor is, ha nekem épp van valakim) Ez van :D
2017. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Középiskolában még elmegy, de azért felnőttként szerintem felesleges dolog. Akkor inkább írj rá chaten.
2017. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!