Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira elhívom a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira elhívom a kiszemelt lányt élményfürdőbe strandolni oké? Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
majd víz alatt meg lehet próbálni megfogni neki...:P
2011. jún. 5. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát jo ötlet akkor ha a lánynak bejösz,meg ha nem annyira gátlásos a lány,mert sok olyan lány van aki ennek nem örülne(vagyis a legtöbb).
2011. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhívhatod, de az nem randi. Ott nem ketten vagytok és nem is rólatok szól. Ha csak taperolni akarod, akkor lehet, hogy bejön, de a szemében nem igen nősz meg.
2011. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
undorító vagy. remélem nemet mond.
2011. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, ő meg a szárazon fog aládrúgni, hogy a víz ne fékezze lendületet.


Első randira strand, vagy élményfürdő, akkor a csaj tudja, hogy csak fel akarod mérni a kínálatot, hogy néz ki ruha nélkül. Nem mennék el, de lehet, hogy nem is keresnélek többet.

2011. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem jó ötlet ha tetszesz neki. Jól össze lehet melegedni egy ilyen fürdőben... ;)
2011. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 qmen ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva, jó ötlet! Tapasztalatból mondom, mert kb 2 hete pont így csináltam. :) Először találkoztunk, egy pubban és valahogy 1-2 óra beszélgetés után, kiderült még nem volt a környékbeli wellness fürdőben. Meghívtam, igent mondott és imádjuk egymást. :)


DE!!! amit a kérdés után írtál:

"majd víz alatt meg lehet próbálni megfogni neki...:P" - ennyire kretén nem lehet senki... Ergo ha utolsó mondatodat örökre elfelejted, akkor csak biztatni tudlak.


De nálunk is felmerült a kérdés, hogy nem csak látni akartam-e ez az árut. Mi tudtuk kezelni a dolgot, hogy nem, de ha Ő vagy Te nem ilyen nagyon balul is elsülhet.


26/F

2011. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qmen ***** válasza:
Ja és ez nem egy strand, hanem egy 5*-os cucc volt és csak ketten voltunk. :)
2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ hogy mennyire ismered a csajt, ha barátilag még nem vagytok jóban akkor nem hiszem hogy jó ötlet.
2011. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi egy fürdőben ismerkedtünk meg. :)
2011. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog h ott láttátok egymást előre ,de oda randira hivni... enyhén szolva is hülyeség!!!
2011. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!