Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Megismerkedtem egy hozzám illő gyengéd férfival csak az a bajom, hogy szintetikus dolgokat szokott fogyasztani.

Figyelt kérdés

Igazából azért tettem fel ezt a kérdést mert sajnos szerelembe estem. Egy nálam 10 évvel idősebb férfiba.

Lassan 3 hónapja ismerkedünk és kb. egy hónapja kínált először ilyen "dologgal" . Eléggé kiakadtam rajta de úgy voltam vele ,h ha nem rendszeresen alkalmazza akkor engem nem érdekel ( ilyeneket én nem akarok használni) viszont úgy tűnik ,hogy ez nála heti rutinná vált.

Nekem ez nem fér bele az értékrendembe.

(Mondtam neki ezt a dolgot azt mondta már változtatni akar ezen már csak maga miatt is)

De ennek ellenére nagyon jó ember, szépen beszél,kedves,érzékeny és érzem ,hogy szeret.


Személyiségileg pont ilyen férfira vágytam csak van egy de...


Nem akarom megváltoztatni azt mondta ,h meg kéne már nyugodnia stb.


Tudom 3 hónap nem nagy idő de ennyire sosem passzoltam össze senkivel.

Eljárunk kirándulni ,csavarogni szóval olyan közös programok vannak amiket mind ketten akarunk mert hasonló az érdeklődési körünk is.


Vajon érdemes várni? Vagy túl naív vagyok?

Normalis ,hogy ez engem zavar?


26/L



2017. ápr. 23. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy drogos?
2017. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem ,hogy kokainozni szokott . Igen úgy.
2017. ápr. 23. 12:29
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nem erdemes. Ez egy valoszinuleg a feled mutatott szintnel joval sulyosabb drogfuggo ember, aki sosem lesz nem fuggo, hanem csak eppen nem hasznalja a szereit. 26 eves felnott nokent ilyen fasziknal ne ragadj le. Az meg hogy teged is megkinalt tenyleg azt mutatja, hogy mar elgondolkodott a leszokason :D. Tenyleg, hogyne. Egyedul arra kivancsi, hogy mennyire toleralod, de felole tolhatnatok egyutt is a "hobbijat".
2017. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes várnod.

A fogyasztott mennyiséget, amit mond, nyugodtan beszorozhatod 2-3-mal.

2017. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Remek .. akkor nincs mit nagyon tenni értünk.

Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 23. 13:13
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Heti szintű kokó? Az már bizony gáz. Próbált már leállni? Vagy ha erre kéred, mit mond?
2017. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azt mondta ,h már meg akar nyugodni mert hozzám hasonló lánnyal még nem találkozott...( nem ám inkább örült volna neki :D )

Vissza akar venni belőle.

Viszont azt is mondta,hogy ha tényleg komolyak a szándékaim irányába akkor a cigarettát is letenné mert ő már családot szeretne.

2017. ápr. 23. 13:26
 8/18 anonim ***** válasza:
lúzer. ha vele maradsz akkor te is
2017. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
És mondtad neki, hogy a sorrend nem stimmel?
2017. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tehát 36 éves és drogos. Nem értem a kérdést!
2017. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!