Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csak a pénzükkel, dumájukkal, helyes pofijukkal (vagyis a felszínes dolgokkal) tudnak leginkább hódítani, és magukhoz hasonló felszínes lányokkal jönnek össze, vágynak valaha mélyebb, értelmesebb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy nekik tökéletesen megfelel a látszatkapcsolat?
2017. ápr. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval egy gyökérrel akarsz összejönni? Ne reménykedj, hogy megváltozik érted.
2017. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezekkel hodit, akkor valoszinu, hogy csak ennyi van, amit felmutasson, tehat alapbol latszatemberek. Es az ilyenekre latszatemberek buknak. Nekik tokeletesen megfelel ez, kiveve, ha az egyiknek beno a feje lagya, es mar tobbet szeretne.

Egy ertelmes intelligens embernek nyilvan van az eszebol mit felmutatnia, ezert nem fog felszines dolgokkal hoditani, ugyanis nem vagyik felszines emberek tarsasagara. Maximum ha csak alkalmi partnert keres, nem hosszutavon.

2017. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, összejöttem egy normális sráccal akiből gyökér lett, miután elkezdett sokat keresni. Nem kell már, csak érdekel mi ez a pálfordulás.
2017. ápr. 23. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
"Adj az ember kezebe penzt/hatalmat, es meglatod, hogy milyen is igazabol". Ennyi. Eddig valoszinuleg megjatszotta magat. Nekem is megjatszotta magat a ferjem evekig, hogy o ilyen jo fiu meg ilyen korrekt ember, es evek utan miutan szultem neki egy gyereket kiderult hogy kozel sem :-D pont tegnap jelentettem be, hogy elvalok. Ugyhogy evtizedes ismertseg utan sem lehet teljesen kiismerni valakit.
2017. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lényegében megválaszoltad a saját kérdésed. Ha egy felszínes ember egy másik felszínes emberrel jön össze, akkor értelemszerűen arra vágyik és nem mélyebb dolgokra.

A kérdés hogy kapcsolódik ahhoz, hogy a barátod megváltozott?

2017. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várjávárjá... mit jelent számodra az a "mélység" - ismerkedésnél?
2017. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!