Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hagyjak el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hagyjak el a feleségüket ha nem szeretik, es van mar mas?

Figyelt kérdés

Legtobb esetben vegul sosem a masodikat valasztjak azok akik megcsaljak a feleseguket. De miert?

Van olyan hogy a ferfi tebyleg nem szereti a feleségét es nem is mukodik a kapcsolat.

Jon egy masik lany, es tegyuk fel tenyleg olyan aki nem csak szexre jo. Végre lehetne lépni, de a férfu egyszeruen nem tudja otthagyni a csaladjat. Ez miert van? A legtobb esetben ez van.

Vagy még az, hogy terhes lesz a lány és akkor lép.


De ha tenyleg nem szereti valaki a feleseget akkor miert olyan nehez elhagyni foleg akkor ha mar van mas?

Mit adhat neki egy olyan no akit nem szeret?

Mos,foz,takarit. Oke. De ezt csak ő tudja?

Vagy a legtobben a gyerek miatt nem lépnek?

Olyan elfondolkodtato ez. Es annyira latszik mikor valaki tenyleg nem szereti a feleseget. Es ez akkor a legdurvabb mikor még 30 evesek sincsenek es mar ilyen boldogtalanok, vagy csak az wgyik fel az, a masik meg mit sem sejt....na ez a legszomorubb.

Mit gondoltok?


2017. ápr. 23. 21:57
1 2
 11/13 Pandas74 ***** válasza:

Hogy miert nem hagyom el-nem en csaltam,hanem a felesegem-....mert egy valahogyan mukodo rendszert nem borithatok fel.Igyhat dolgozom,hazamegy a penz....mukodik a rendszer,felnonek a gyerekek,megmarad a haz.....

A masik ok,valoban a gyavasag....en szinten gyava voltam egy uj kapcsolatba belekezdeni-pedig lett volna partnerem,nem szeretokent,hanem uj tarskent-,es maradtam otthon.....ahogy irtam a rendszer mukodik,a gyerekek kevesbe erzik,mivel nincs veszekedes-mert keveset is vagyok otthon a munkam miatt,mivel kamionozom-igy szamukra nem drasztikus a helyzet....ezert maradtunk egyutt ,egy bizonyos ertelemben mukodo,de valojaban halott kapcsolatban...kozben pedig telik az ido,a gyerekek felnonek ,es kirepulnek....aztan rajossz,hogy elcseszted,de a multaddal a hatad mogott valojaban eselytelen ujrakezdened-foleg,hogy mar nem tudsz ,es nem akarsz bizni senkiben-igy kikapcsolod a szerelmet az eletedbol,ezzel egyutt kizarod a szereto lehetoseget is.....es maradsz ahol voltal,gyakorlatilag erzelmileg halottkent

A tortenet a sajatom,az irasjelekert elnezest,kerek ,nem mukodnek a billentyuzeten,kepzeldd oket a helyukre.

2017. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aha 10-es azért kefél félre több nős faszi,akik az interneten keresnek szexpartnert!!

És hol vannak innen akkor a férjezett nők??/sehol....

Több gusztustalan férfi van ,mint nő...

2017. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert szeretik a feleségüket és az életüket, csak valami miatt meg akarnak dönteni egy új kis macát. Akit könnyen meg is tudnak dönteni, mert még mindig vannak olyan kis lánykák, akik elhiszik, hogy már nem szeretik a felelésüket, rossz nekik otthon.

Sőt, azt is elhiszik, hogy a házasság egyenlő a dugjunk-jó veled "kapcsikkal" :))


Holott -most megleplek- a házasság szövetség, ami sokkal többről szól, minthogy jó együtt meg dugjunk. Az csak egy kis szelete.

2017. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!