Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a feleségemet egyre sűrűbben foglalkoztatja a swinger klub látogatás gondolata?

Figyelt kérdés
40éves ff vagyok a nejem 30. Mar regota megfogalmazodott bennünk a klub látogatás godolata. Eddig csak neha kerult elo ez a tema, de mostanaban mar szinte napi szinten hozza elo. Reszletesen elmeseli, hogy hogyan kepzeli el es hogy miket csinalna ott. Zavar a dolog mert teljesen ra van porogve. Megromlott a kapcsolatunk, vagy mar keves vagyok neki?
2017. ápr. 25. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Az a furcsa, hogy ezt a kérdést itt, nekünk teszed fel. Honnan a retekből tudnánk megmondani, főleg nulla információ alapján? És miért nem tudod, hogy hogy áll a kapcsolatotok? 40 év alatt nem esett le, hogy a kapcsolatról a pároddal kéne beszélni esetleg, és nem idegen fórumozókkal?
2017. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Valószínűleg megunt téged, de ez csak tipp részemről.A valódi ok, az a feleségednél keresendő.
2017. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Most kezd jönni ki a korkülönbség, egyre kevesebb leszel neki.
2017. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pontosan mit szeretne? Ő szeretne inkább mással lenni, vagy azt szeretné látni, hogy te vagy mással? Nem mindegy...az első esetben lehet, hogy rád unt kicsit (bár, ha így nézzük, ez még mindig a jobb eset, mintha megcsalna és becsapna), a másik esetben lehet, hogy valami fétis van a dologban - ismerek nem egy olyat, aki arra izgul, hogy látja a párját mással - és ez esetben csak őszinte veled.


Te hogy állsz amúgy ezekhez?

2017. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar megcsalni de szexet akar. Ő legalább korrekt, szeret téged veled képzeli el hogy egy jót szorakoztok
2017. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mikeXxX ***** válasza:
Az is lehet izgatná a két férfi egy nő felállás ! Mit mondott hogyan képzeli el ? 37f
2017. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő akar massal lenni. Csak elmeleti sikon beszelgettunk a klubrol en szinte komolyan sem vettem, csak izgattuk egymas fantaziajat. Most viszont ugy tunik akarja es menne! Magamban keresem a hibat, azt hittem minden flottul mukodik. Felek ha belevagunk az rombolo hatassal lesz a kapcsokatunkra, de felo, hogy ha nem megyunk akkor elobb-utobb bekovetkezik a tudtom nelkul. Fene se tudja mi lenne a celra vezetobb. Egyenlore jokat fantazialunk, hatha ellaposodik a tema.
2017. ápr. 25. 11:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első, és legfőbb kérdés az, hogy te ezt el tudnád-e fogadni, részese tudnál-e lenni. Ha nem, vagy nagyon rossz szájízzel mennél oda, akkor nem érdemes csinálni!
2017. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Maga a tema izgat, de nem tudom, hogy milyen erzelmeket valtana ki ha ott lennenk. Lehet szetkapnam a hazat a feltekebysegtol, mivel szeretem es nem kozombos szamomra.
2017. ápr. 25. 12:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne keverni a fantáziát a valósággal.Kemény csalódás lehet a vége éles helyzetben...
2017. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!