Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok Kasszás Erzsivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok Kasszás Erzsivel?

Figyelt kérdés
neki pozitiv a kisugárzása!
2017. ápr. 25. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

eddig csak képet láttam róla, most megnéztem a reklámot...

kicsit dilis nőnek tűnik a reklám alapján, de gondolom a való életben teljesen más...

am meg túl idős lenne hozzám :D

de a kisugárzása tényleg elég megnyerő :)


24F

2017. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A stílusa bejön, de külsőleg kicsit fura.

Bár inkább ő, mint egy mogorva, morcos, öntelt liba.

2017. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Határozottan nem.


25/F

2017. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy egy roppant intelligens, szimpatikus színésznő:

https://www.youtube.com/watch?v=1SFy7IYOwfc


De aki járni akarna vele, az már lekésett, van családja. :)

2017. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezeket a képmutató polkorrekt válaszokat. Én őszintén megmondom, hogy bottal sem piszkálnám pedig én aztán kénytelen vagyok a sárga földig leadni az igényeimet, mert alacsony és sovány vagyok, de ezt még az én gyomrom sem tudja bevenni. Persze nem mintha nála is lenne esélyem (már csak a súlykülönbség miatt is, ami őt tuti zavarná), hanem mert még az alap nőies finomság sincs meg benne (érzéki arc, ápolt fogak és haj). Ismerek olyan csajokat, akik nyaktól lefele hasonló kaliberűek, de arcra viszont szépek és igényesek. Na ők szóba jöhetnének, de ez a csaj már túl igénytelen.
2017. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó, tessék:

[link]


Helyes nő, és látszik, hogy fejben is rendben van teljesen.

2017. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen photoshopos, agyonretusált képet ide belinkelni elég nagy öngól. :D Ennyire nem lehetsz naiv és buta.

Inkább nézd meg az imént belinkelt tv2 mokka videót, az ezerszer hitelesebb. Persze nem tagadom, hogy jó a kisugárzása, de nekem is az (legalábbis megtudom játszani). Ettől függetlenül egy csaj továbbra sem telepatikus úton fog velem lefeküdni és szexelni és első körben az alapján fog vonzódni hozzám, amit rajtam lát és amit megfog/simogat/tapint/szagol és csókol. És igaz ez a "CBA-s kisasszony" valamint egy átlag magyar pasi viszonyára is.

2017. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

14:56


"(legalábbis megtudom játszani)."


A kisugárzást hogy lehet megjátszani?

2017. ápr. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!