Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy olyan lany aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan lany aki asszonynak is jo lenne?

Figyelt kérdés

-na es sikerult talalni valakit?

-olyan lanyt akármikor találok akkikel szorakozni vagy cicázni lehet de asszonynak valot nehez.


2017. ápr. 25. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

" asszonynak valot"

Az meg milyen? Aki napi 8 órát lenyomva még otthon is egyedül gürcöl, hogy pótolja Anyukád kiszolgálását?

2017. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Belső tulajdonságait jellemezve leginkább azok jutnának róla eszedbe, hogy kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias, illetve látszik rajta hogy vannak anyai- és fészekrakó ösztönei.


Nálunk nagymamáim is ilyenek, anyukám is ilyen, de pl az óvodapedagógusnak tanuló barátnőm is abszolút ilyen természetű lány.

Olyan, akiről az jut eszedbe akár pár randi, rövid ismerkedés után, hogy szívesen elvennéd és családot alapítanál vele a belső tulajdonságai alapján is (nem (csak) azért mert olyan szép).

2017. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

És milyen lány való "asszonynak"? Aki szó nélkül ugrik, ha füttyentesz? Aki 8-12 óra meló után még csillogóvillogó, meleg otthont varázsol, ellátja a kölyköket és bájos mosollyal felszolgálja a söröcskét?

Annak az időnek már vége haver.

Ellenben ha olyanra gondolsz aki rendben tartja az otthonod, felneveli a gyerekeid és minőségi társaságot nyújt esténként, olyat biztos találsz, csak azt biza el is kell megfelelő színvonalon tartani.

2017. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

1 és 3:

De akkora farokságokat beszéltek. Nem látjátok most mibe álltatok bele, csak mert jól esett nektek túlságosan lekezelően értelmezni a kérdező kérdését a felesleges vita kedvéért?


A kérdés ugyanúgy szólhatna arról, hogy milyen férfi az, aki jó férj.

És akkor nem az idióta nők, hanem lúzer férfiak jönnének ide írogatni mint most ti, hogy "Hát biztos jó férj csak az a nő szemében, aki keres nettó negyedmilliót, van egzisztenciája, jó apa, jó szerető, segít a ház körül, jól tartja magát, igényes, stb."


Miért ne létezhetne az, hogy a férfiak között is van olyan férfi aki férjnek való és olyan aki nem férjnek való (a belső tulajdonságai alapján) és a nők között is van olyan, akiből jó asszony (=feleség, anya) lenne és olyan is akiből nem (a belső tulajdonságai alapján)?

2017. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

#4: Nekem maga az "asszony" kifejezés nem tetszik. Személytelen, és az jut eszembe, hogy csak háztartási szolga. Jobban szeretem a társ, feleség, partner, anya szavakat. És az jut eszembe, a kérdező a mama hotelt akarja pótolni. Az asszony kifejezés nekem távol áll a társtól, vonzó nőtől, inkább egy bejárónő jut eszembe


41N

2017. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uristen. Ezt a parbeszédet facebookon lattam. Es gondoltam megkerdezem ti hogy gondoljatok ezt.
2017. ápr. 25. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát, aki "asszonyt" keress, az ássa el magát.
2017. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a facebookon láttad?? Ez a macska jajba volt benne😅 azért írtam azt a kommentet de látom ki is törölték😞 azthittem te is onnan szedted.
2017. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!