Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, akik párja külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, akik párja külföldön dolgozik! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 26 éves. Most várjuk első gyermekünket. Meglepi baba de nem volt kérdés, hogy megtartjuk. Mivel én vendéglátásban dolgozom és az orvosok nem ajánlották a folytatást, ott kellett hagynom a munkahelyem és a párom fizetése kevés lett volna hogy felkészüljünk egy baba érkezésére. A félretett penzünk is kevés. Pár éve dolgozott külföldön és most mondták hogy várják vissza a páromat magasabb fizetésért. 6 hetente járna haza 2 hétre. 5 napja van kint és dolgozik de nekem ez pokoli nehéz. Mindennap beszélünk de borzalmas érzés hogy nincs fizikailag mellettem. Titeket kérdezlek, akikkel egy cipőben járok! Meg tudtátok ezt szokni? Lelki erősítésre lenne szükségem.

2017. ápr. 25. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két hónapja van ez így. Mi úgy oldottuk meg hogy oda költözünk a babával. De mióta kint van, nagyon sokat vitázunk.
2017. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neki milyen nehéz lehet, a munkájával tart el benneteket...
2017. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta h neki egyszerű...

A baba születése előtt pár héttel hazajön addig kell kibírnom, csak nagyon nehéz :(

2017. ápr. 25. 23:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés hogy más megszokta e, hanem hogy te megszokod e....

Egyébként nem köntörfalazok, ilyen esetekben ha hosszabb ideig kint van a partner, álltalában tönkremennek a kapcsolatok. Nagyon kevés bírja ki, látod most ment ki csak de te már kitetted ide ezt a kérdést.

Én kb 3 év kintlét után váltam mert tönkrement, és nem miattam...

Multkorában beszéltem egy hölgyel, ő azt mondta, ha most kijönne külföldre dolgozni és a párja nem jönne rövidesen utána akkor az a kapcsolat nem lenne többé.

Ki így áll hozzá, ki úgy. De hogy pozitívat mondjak, ismerek olyat is aki már évek óta kint dolgozik és még együtt vannak.

2017. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem mész vele? Én nem birnán elnézni h halálra hajtja magát tök messze tölünk, és csak x időnként jön haza.

Semmi minöségi idő, semmi szex... áh, én így nem kezdenék kapcsolatba, minek, hig fos.

2017. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért ez komoly, 20 évesen "meglepi baba" a semmire. Aztán a pasid meg gürcölhet kint egyedül, mert Téged eltiltott a doki a munkától. Talán vállalhatnál olyat, amit tudsz csinálni ebben az állapotban is, vagy menj ki hozzá és majd keress ott melót később. Ennyi.
2017. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj de könnyen beszél itt mindenki már... kismamaként növő pocakkal keressél már munkát... esélytelen, próbáltam... és különben is... nem a megkeseredett nők elítélő, semmit mondó szavaira voltam kíváncsi... szövegértés emberek! Szövegértés!!!!
2017. ápr. 26. 02:29
 8/12 anonim ***** válasza:
En kimennek vele, majd szülésre együtt haza. Mindenkinek jobb lenne igy.
2017. ápr. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mész ki, ha úgyis otthon vagy?


A kérdésre válaszolva...nekünk már megvolt a baba amikor kiment. 3 hónapos volt a kocsi. Először csak 3 hónapról volt szó, azt valahogy kiírtuk, bár brutál nehéz volt. Nekem semmi segítségem nem volt, egyedül csináltam mindent 23 éves kezdő anyukáként2. Már ebből sok feszültség volt és alig vártam hogy leteljen ez az idő. Aztán az utolsó pillanatban megoldotta a megkérdezésem nélkül még fél évvel. Erre kiadtam a döntést hogy vagy hazajön és apja lesz a gyermekünknek, nekem pedig párom akire számithatok, vagy én ezt befejeztem és visszakoltozok abba a városba, ahol anyukámék laknak. Nem jött haza...de akkor már úgy voltam vele h eddig is egyedülálló anyaként neveltem a gyermekünket...


Nektek sokkal egyszerűbb amíg nem bújik ki a baba. Menj ki, aztán gyertek haza együtt. Ennyi

2017. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megkeseredett nő?

Én férfi voltam.


Te vagy a megkeseredett, mert 5napot nem bírsz ki nyavajgás nélkül egyedül,hogy neked pokolian nehéz....

Tudod kinek nehéz? Az egyedülálló anyáknak, akiket le se szar az ex még gyerektartást se fizet, na nekik nehéz!

2017. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!