Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, akik párja külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, akik párja külföldön dolgozik! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 26 éves. Most várjuk első gyermekünket. Meglepi baba de nem volt kérdés, hogy megtartjuk. Mivel én vendéglátásban dolgozom és az orvosok nem ajánlották a folytatást, ott kellett hagynom a munkahelyem és a párom fizetése kevés lett volna hogy felkészüljünk egy baba érkezésére. A félretett penzünk is kevés. Pár éve dolgozott külföldön és most mondták hogy várják vissza a páromat magasabb fizetésért. 6 hetente járna haza 2 hétre. 5 napja van kint és dolgozik de nekem ez pokoli nehéz. Mindennap beszélünk de borzalmas érzés hogy nincs fizikailag mellettem. Titeket kérdezlek, akikkel egy cipőben járok! Meg tudtátok ezt szokni? Lelki erősítésre lenne szükségem.

2017. ápr. 25. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen tipikus nincsen nyelvtudàsom,képzettségem,filléreket be kell.osztani.felelõtlenek vagyunk,nem védekeztünk hiszen,, velem úgy sem történik meg a teherbe esés",uhh terhes vagyok màr igaz talajtalanok vagyunk a pàrom kimegy dolgozni hogy ne dögöljünk éhen,nekem nincs semmi perspektívàm,nyelvet nem beszélek,ezért itthon unatkozok és rinyàlok.


Ez vagy sajnos kérdezõ,rinyagép vagy,holott irodai melót is kereshetnél csak ugye nincs semmi képzettséged se nyelvtudàsod,talajtalan életre akarsz gyereket szülni,nincs egzisztenciàtok.

Miért nem tanulsz vmit?

Most ennyi síràs helyett neki àllhatnàl szakmàt és nyelvet tanulni.

Tudom kifogàsok jönnek azonnal,hàt persze.

Tudod be kellett volna szedni a gyógyszert,nem bekapni a legyet.

Ha lenne vmi perspektivad menj ki vele és ennyi.

Kifogàs 2.0?

2017. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Ott a pont.


Ezek szerint Te a pasid kezébe tetted a sorsodat, teljes mértékben tőle függsz, szerintem ez a legnagyobb hiba, hiszen ki tudja, mit hoz a jövő...

2017. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!