Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy bírta, bírja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy bírta, bírja, hogy a párja külföldön dolgozik? Hogyan lehet jobban elviselni a hiányt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sok masztival.
2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi de éppenséggel nem a szexuális része érdekelne,hanem a lelki oldala
2016. ápr. 13. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem több exem is más férfival vigasztalódott, amíg én külföldiában kerestem a jó pénzt... :) A sok maszti egyébként a lelki részén is segít! :D
2016. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem kívánok más oldalán vígasztalódni.még masztizni sincs kedvem.eléggé ramaty ez a helyzet,és lassan telik az idő pedig van elfoglaltságom...
2016. ápr. 13. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Hobbi, olvasás, filmek/sorozatok nézése (amelyiket szereted), barátok. Foglald le magad.
2016. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én pont most elégeltem meg a helyzetet, szakítottunk a Párommal. :(

Valakinek való a távkapcsolat, valakinek nem. Én sajnos az utóbbiak táborát erősítem..

2016. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nehéz.

De nekünk is az, vagy még nehezebb akik itt kint vagyunk, idegenben.

Legyen tervetek, rövid és hosszútávú. Tartsátok is hozzá magatokat.


Sok kapcsolat tönkre megy egyébként így. Legjobb lenne ha utána tudnál menni külföldre.

2016. ápr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Scorpus válasza:

Nekem egy közel 10 éves kapcsolatom ment erre rá. Éreztem hogy nem mehet így tovább, baj van! Most itthon kulizok, nem jó pénzért... de van nyugalmam és boldogságom. :-)

Ritka amikor működik a kapcsolat ilyen helyzetekben. Annál többen mondják hogy működik.... közben pedig csendben kavarnak a háttérben. :-( 100 esetből 90-nek nem jön össze. Ez normális, gondolj bele.... Miért válasz magának társát az ember ha nem lehet mellette?

2016. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. ápr. 14. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra az ilyen kapcsolatnak semmi értelme. Vagy menjetek ki együtt vagy sehogy.
2016. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!