Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buli után egy férfi mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli után egy férfi mellett aludtam?

Figyelt kérdés

Céges bulink után, egy férfi munkatársamnál aludtam, nem történt semmi, csak ittasan nem akartam haza vezetni, így mondta, hogy aludjak nála, belementem. Persze ittasan mindenki kívánósabb, de nem engedtem neki semmit, csak átölelve aludtunk el.

Elmondjam a páromnak?


2017. ápr. 23. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
.
2017. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen. De ha nála laksz azért pakolj össze előtte. Vannak barátaid van párod van taxi van tömegközlekedés hazamehettél volna, barátnődnél aludhattál volna...kb 100 ok lett volna.
2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
16%
Én ittasan viccesnek gondolom magam meg jófejnek. De kívánósnak nem igazán... :/
2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

1. Minek ittál, ha tudtad hogy vezetni kell?

2. Igaz, hogy más nem történt átölelve alváson kívül, de én személy szerint ezt sem nyelném le...

2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
*100 megoldás lett volna.
2017. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nemrégen költöztünk be és nincsenek ismerőseim a városba.
2017. ápr. 23. 18:32
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van a pasiknál, de én kívánósabb vagyok.

Ugy terveztem, hogy nem iszok.

2017. ápr. 23. 18:34
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Bár én üldözési mániás vagyok, de:


Ittasan kívánósabb vagy, és ittál. Aztán egy ágyban feküdtél egy férfival úgy, hogy teljes testkontakt volt, és nem történt semmi. Ha ezt beveszi a "párod", akkor hagyd ott, mert ilyen balek nincs a világon még egy...

2017. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem aludt valaki a kanapén?
2017. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért kiváncsi lettem volna ha pasi, eléggé rámenős és a keze a combodat ma

szírozza meddig tartott volna, hogy bugyid ne essen le. Pasidnak mit mondtál hol aludtál?

2017. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!