Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nezett igy a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nezett igy a szemembe azutan amit mondtam?

Figyelt kérdés
Van egy srac, gyakran keresi a szemkontaktust. Multkor hulyeskedtek a haverjaival es azt kerdezte toluk nevetve, hogy miert olyan gonosznak tunok? Erre en ra vagtam, hogy aha (nevetve) erre hirtelen nem nevetett es belenezett a szemembe egy szonelkul es eleg hosszan. Vegul en forditottam el a tekintetem. Mert olyan furcsa volt. Ezutan tobbszor oda jott hozzam valami uruggyel. Mi volt ez? Kicsit ilyeszto volt, de lehet nem annak szanta.
2017. ápr. 26. 17:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet megbantottam?
2017. ápr. 26. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt. Talán nem esett jól neki, hogy ilyennek gondolod. Az sem kizárt, hogy tetszel neki és úgy érezte ezek miatt nem szeretnéd jobban megismerni.

Ennyit tudtam kihámozni a dologból.

2017. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Pedig nem hiszem azt
2017. ápr. 26. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelte, hogy dominánsabb-e nálad és mivel igen, ezért keresi a társaságod, mert lehet pont ilyen lányt keres. Amennyiben igazam van, akkor azért légy résen, mert aki gyengébbet keres, nem véletlenül teszi. Ki tudja mi a célja. Ha gondolod ismerkedj tovább, de erre figyelj.

30/f

2017. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi igazabol erre is, arra is gondoltam. Viszont ismer egy ideje egyebkent, de nem igazan akarok tobbet.
2017. ápr. 26. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Játszadozik, sok pasi csinálja ezt, leginkább akkor, ha van valakije, de azért még kicsapongna erre arra, légy résen.
2017. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, de nincs neki azt mar mondta.
2017. ápr. 26. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mert mondjuk ráhibáztál: tényleg gonosz. És ezt úgy értekeli, mintha a veséjébe láttál volna. :)


Ez persze nem jelenti azt, hogy otthon sorozatgyilkosságról álmodozik, vagy efféle előkészületeket tesz... egyszerűen arról van szó, hogy negatív az önképe.

"Jófiúknál" előfordul az ilyesmi.

2017. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nem gonosz igazaaan, koszi neked is :)
2017. ápr. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!