Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva volt amiket mondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva volt amiket mondtam?

Figyelt kérdés

Páromat a főnöke hül.yére dolgoztatja. Minden nap túlórázik, nem tudom mikor jön haza, lehet csak 2-3 nap után. Sok hétvégén dolgozik. Mi 10 éves autóval járunk, a főnöke és a felesége terepjáróval, vagy az új bmw-jükkel. Itthon kellene redőny, új kanapé, stb... lassan új kocsi is. Állítólag azon a hétvégén, mikor dolgozik, nem kap plusz pénzt. Legutóbb párom fejéhez vágtam, nem normális ez az egész, 10 évvel öregebbnek néz ki, miért nem mer nemet mondani neki, már gyereket se akarok tőle, mert velem is alig van, a főnöke nője legalább kapott bmw-ét a segge alá, persze hogy tűr, mert pénzes nő, normális nő akinek gyerekei vannak, nem tűrné hogy a férje sose legyen otthon, fontosabb a főnöke neki, mint én.

Párom csak annyit válaszolt az egészre, hogy ó igen, a bmw, akkor neked is az kell? Jó ezt tudni.

Komolyan úgy érzem az egészből semmit se fogott fel!


2017. ápr. 8. 18:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem felfogta. És ha egy csepp esze van, ő sem akar gyereket tőled.
2017. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Krukutyán Levente ***** válasza:
53%
Persze, hogy csak ennyit fogott fel, mert amit írsz azt sugallja, hogy ez a viselkedés még tolerálható, ha van BMW.
2017. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én csak fel akartam nyitni a szemét, hogy túl sokat dolgozik, és nem éri meg. Míg a főnöke les.zarja a saját gyerekeit is, igaz milliókat visz haza, de akkor is. Nekem pl nem kellene olyan férfi. Ezelőtt normális helyen dolgozott, több pénzért, szóval nem értem őt.
2017. ápr. 8. 18:52
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy jogosan érzed ezt, de nagyon önző irányból közelítetted meg a dolgot. Biztos máshogy jött volna le, ha pl azt mondod, aggódsz, hogy belebetegszik a munkába, hogy teljesen kiég, keressetek együtt egy emberségesebb munkát neki és akkor ti is többet tudtok együtt lenni, mont az, amit odacsesztél neki, hogy a főnök feleségének legalább bmw van a segge alatt. Ez elég undorító volt részderől, biztos nagyon keresű most a férjed szájíze.
2017. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4-es! Korábban több alkalommal is szépen magyaráztam el neki, azt is, hogy tegyen ez ellen, erre megint elmegy, megint túlórázik, kicsit betelt nálam a pohár.
2017. ápr. 8. 19:04
 6/30 anonim ***** válasza:
És neki mi a válasza olyankor, amikor normálisan elmondod neki?
2017. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Akkor hallgatott, annyit mondott nem tud mit tenni ellene, számítanak rá, ez a munkája.


Ennyi.

2017. ápr. 8. 19:09
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem tud mit tenni? Nem találna más munkát, vagy nem is akad mit tenni, mert nem tud kiállni magáért? Sajnos van plyan helyzet, amikor nem tud mit tenni valaki, mert tudj, hogy nem kapna másik munkát.
2017. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Sose keresett munkát, mindenhova őt hívták. Ide is annak idején. Mivel kitartó, nagyon jó munkaerő, ért az emberekhez, mindent megold.

Én úgy látom tudna ennél jobbat is csinálni, és több ideje is maradna. A mostani főnöke a barátja is. Nem szoros barátság.

2017. ápr. 8. 19:12
 10/30 A kérdező kommentje:

Az előző munkahelyén díjakat is nyert, minden évben kiemelkedő volt a teljesítménye, kölcsön kapott sokszor kocsikat is, többet is keresett, nem volt túlóra, több ideje volt.

Itt meg... áhhh... hallom hetente cserélődnek az emberek. Nem értem, komolyan nem.

2017. ápr. 8. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!