Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt állitja nem érez semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állitja nem érez semmit /vélemény? 26/f

Figyelt kérdés
Megismertem egy lànyt(16) 1-2 hònappal ezelött,akivel viszonylag hamar el is kezdtem talàlkozgatni, holott volt pàrja,(no sex) akivel rà egy hètre szakitott is, folyamatosan èreztette hogy èrez iràntam valamit, de ezt erőszeretettel tagadta is. Volt egy eset nemrègiben hogy a szūlei kifejezetten megtiltottàk neki hogy mi talàlkozgassunk, mondvàn drogos senki vagyok,(a làny azota se ir vagy bàrmi ) egy hete viszont làtott az utcàn, rögtön irt, kèrdőre vontam hogy akkor èrez e valamit vagy csak jàtszadozik. A vàlasz ugye nem, adjak időt a gondolkodàsra vagy ennyire retteghet a szūleitõl?avagy en kèpzelek többet bele
2017. ápr. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Egyelőre nem tudom a választ, de amúgy tényleg egy drogos senki vagy? Vagy miért mond rólad valaki ilyesmit, ha nem ismer. Vagy ha igen, akkor miért hiszik ezt?
2017. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alkalom adtàn fogyasztottam fūvet, hogy ettôl mièrt hiszi bàrki vagy gondolja hogy drogos vagyok azt nemtudom, termèszetesen ez egy falu, szòval nem regèlem
2017. ápr. 26. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert minden ilyesmire azt mondják, hogy az. Nem kell magyarázkodnod, hogy az-e vagy nem, legalábbis felém, mert engem nem érdekel. De ezek szerint a szüleit igen. Ha ilyen híred van, akkor őket nem érdekli, hogy fű vagy kokain vagy bármi, elkönyvelnek drogosnak és kész. Egyébként a szüleinek biztosan nagy hatása van rá, nyilván védeni akarják. Ha van valami, amivel sakkban tartják, akkor nem sok esélyed van. Ha esetleg ő lázadni akar, és fontos leszel neki, akkor még összejöhet a dolog. Ha éreztette veled, hogy nem vagy neki közömbös, akkor annak oka van, és talán tényleg így van.

Van melód? Milyennek ismernek ott az emberek? Milyen híred van? Ezekre nem kell válaszolnod, csak átgondolni, hogy miért nem bírnak a szülei.

2017. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fix melom van, az emberek elèg agressziv szemèlyisègnek nèznek màr csak a kinèzetem miatt is (rocker vagyok szèjjel varva mindenhol ) de igen ez csak egy dolog, mindig kelett valaki mellèm aki miatt nem csinàltam hūlyesèget.a szūleinek meg kaparhatnèk egy èvtizedet is akkorse vàltozna semmi.
2017. ápr. 26. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Fêltik a lànyukat és nem akarjàk hogy veled jàrjon!
2017. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez rendben van ès meg is tudom èrteni, de akkor lehet ez az oka hogy ennyire eltaszìt magàtol?
2017. ápr. 26. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szülei miatt taszit el magától.Amúgy mit akarsz 26 éves létedre egy 16 éves gyerekkel?
2017. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!