Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 év korkülöbség, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülöbség, normális?

Figyelt kérdés

Én 28/n vagyok. Azt hiszem érzek valamit egy nállam 17 évvel idősebb férfi iránt. Pedig nem is nézz ki olyan jól,de mégis valamiért vonz. Nem tudom mi történt velem,mert ilyen még nem volt. A korombeliek meg nem is érdekelnek. Van egy két korombeli férfi aki udvarolgat és még jól is nézznek ki,de semmit nem mozgatnak meg bennem. Míg ez a férfi. Hmmmmm :) apa komplexusom lenne? :D

Nagyon sok ez a külömbség?

Egyébként elég energikus személyisége van.


2017. ápr. 28. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt ahol 30 év van közöttük és láthatóan jól megvannak. Számíts arra, hogy amikor Te még energikus középkorú nő leszel ő már egy idősödő úr, de addig lehet pár jó évtizedetek együtt.
2017. ápr. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ezért vagyok 28 évesen egyedül, majdnem 29 évesen. Az a pár nap már nem ad semmit. Mert 28 éves nők 45 éves pasikra buknak.
2017. ápr. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

1. 28 éves elméletben érett felnőtt nő létedre minek teszel fel ilyen kérdést?

2. ha már feltetted, ezzel azt mutatod, hogy bizonytalan vagy, és fontos mások véleménye a magánéleteddel kapcsolatban

3. mivel feltetted, ez is bizonyítja, hogy számodra SOK a 17 év különbség, különben nem tetted volna fel, hanem sz..rnál az egészre korkülönbségre

4. minek kéred ki mások véleményét a magánéleteddel kapcsolatban, ami tudtommal csak rád tartozik?

5. ha ennyire bizonytalan vagy, akkor minek gondolkodsz egyáltalán ezen?

6. normális??? NEM, nem normális. Tudod, hogy mi a normális? a 0-10 év korkülönbség! ez a 17 év sok, és ritka. de hát a te életed, a te döntésed, a te felelősséged!

2017. ápr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ui.: "külömbség"


külöNbség


Látom te se tudod leírni helyesen, mint ebben a kérdésben az illető: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2017. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs evvel gond, senkire sem tartozik szerintem, de csak a ti érdeketekben ajánlom, hogy próbáljatok olyan külső szerint élni, hogy ne látszódjon a nagyobb korkülönbség.

Az erre érzékenyek bele fognak szólni, lesznek megjegyzések.

2017. ápr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolúte normális, ha annak érzed. Én több mint húsz évvel vagyok idősebb az emberednél, a nőm pedig 48, a különbség egy kicsit még nagyobb is, mint nálatok. Nem állítom, hogy olyan vagyok, mint huszonöt éve, de még nincs baj velem. Épp tegnap írt nekem itt egy 62 éves férfi, akinek nem elég az otthon kapott szex. Szóval, ha emiatt aggódsz, akkor nem kell, normális esetben jó pár évtizedig boldogok lehettek.
2017. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2,

ne panaszkodj, legyél nyitott! :) Az igaz, hogy a hozzád illő harmincöt-negyvenes pasik ilyenkorra már "másodkézből valók", de éppen ezért tapasztaltabbak is, és nem akarják a hibákat még egyszer elkövetni. Közöttük válogathatsz, kedvedre, és ügyesen.

2017. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nállam, nézz ki...intelligens nő lehetsz...
2017. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!