Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen vajon lenne esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen vajon lenne esélyem tőlem idősebb nővel párkapcsolatot folytatni?

Figyelt kérdés
A korombeliek elég gázok, szerintetek müködhetne egy 5-8 évvel idősebb nővel?
2017. ápr. 28. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az attól függ, mik a terveid, céljaid és a helyzeted.

25-28 éves nő már esélyes, hogy esküvőt, családot, gyereket szeretne, és a szülőktől függetlenül élni.

Na most valljuk be, 20 évesen ez általában nem jellemző.

2017. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez valóban igaz, lehet nehéz összegyeztetni
2017. ápr. 28. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ismerősöm 19 évesen jött össze egy nála 9 évvel idősebb nővel. 7 éve vannak együtt. A nő már babázna de a srác még túl komolytalan minden téren. Őszinten nem tudom mi lesz a sorsuk... :S Másik ismerősöm 8 évvel idősebb nővel kezdett, kilenc gyerek és egy boldog élet lett a vége. :) Tőled függ, ha úgy gondolod vágj bele bátran.
2017. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek egyáltalán esélyes hogy bármiféle érdeklődést mutatnálak ennyivel fiatalabb férfiak iránt?
2017. ápr. 28. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

1. vagyok, a 3. jól mondja, tőled függ.

Érdeklődés lehet, nekem is a fiatalabbak jöttek be, de mivel komolyat akartam (+ nekem akkor már volt egy gyerekem), nem volt egyszerű a dolog. Párommal 3,5 év van köztünk (az én javamra, ő 23 volt, én akkor lettem 27, mikor összejöttünk), és bár tervezve nem volt, 3 hónap után terhes lettem. Fel sem merült, hogy ne tartsuk meg (most 8 hónapos.)

2017. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kevés rá a sansz.

ahogy írta az első, pl egy 27 éves nő, már saját életre vágyik, egy otthonra, külön mindenkitől, befutott karrierre mindkét oldalról, tervezhető jövőre stb.

te mit nyújtasz: diák vagy, csóró, még egy kocsid sincs, mindenhova mehetnétek busszal meg gyalog...milyen romantikus mi?

plusz a másik:

egy átlag 25 éves nő megkaphatja a 35 éves jólmenő állású egzisztenciával r3endelkező, és még jóképű jó humorú férfit is.

Mégis mit is akarna egy pelyhestökűtől hosszabb távon? ne nevettes...max pár szexre, amelyiknek tényleg ez a zsánere, hogy fiatal pasik, de ne reménykedj, mert sokkal inkább már a 40 esekre buknak mert "férfias"

2017. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!