Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék komoly párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék komoly párkapcsolatot kialakítani jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés

Én most 30 éves vagyok. Több barátnőm volt már az eddigiekben, volt idősebb is és fiatalabb is. Mindig is vonzódtam inkább az idősebb korosztály felé. Fiatalabb, vagy velem egykorú barátnőkkel csak azért próbálkoztam korábban, hogy ne tűnjek ki a többiek közül. Ráadásul a családom sem fogadta volna jól, ha egy idősebb nővel kezdek.

(Sajnos) csak most jutottam el odáig, hogy végérvényesen eldöntöttem, hogy márpedig nem szeretnék fiatalabbakkal próbálkozni, mert úgy érzem, hogy nem lennék velük boldog.


Az elmúlt hetekben elkezdtem ismerkedni idősebb hölgyekkel az interneten. Nem sok sikerem volt, mert szinte mindegyikük azt hiszi, hogy csak szórakozásból (szex miatt) keresem a társaságukat.

A célcsoportom a 45-55 közötti korosztály.

Vannak ebben a korcsoportban olyan nők akik kifejezetten fiatalabb partnert keresnek?

A többi férfitól kérdezem: Van valaki hasonló cipőben mint én?



2016. dec. 20. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha fiatalabbat keresnék,inkább a 25 év alattiak között keresgélnék.A barátnőm 45 éves, a pasija 22,azt mondja őt olyan 28 éves korig érdeklik a fiatalabb férfiak.

40/N

2016. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért utasítanak el, mert azt hiszik csak szexre vágysz. Pont azt gondolják rólad, amit te a 10+ évvel fiatalabbakról. Hogy mit akar egy kissrác, mikor még nincs azon a szinten, mint ők.


Na meg azért is lesz nehéz dolgod, mert a nők nem szeretik magukat kevésbé vonzónak érezni, mint a párjuk. Egy negyvenes nő 50es pasihoz képest fiatalnak és vonzónak érzi magát. Melletted vénnek és ráncosnak látnák magukat.


Továbbá a negyvenesek nagyon más világban nőttek fel, nem elfogadott számukra a fiatalabb férfi, hamarabb állnának össze 60as pasival.


Anya társkeresőzik, ő is csak nevet a sok huszon harmincéves levelén, hiszen közel annyi idősek, mint a gyerekei.


Szerintem élőben próbálkozz szórakozóhelyen, aki vágyik a fiatal férfiak társaságára, az biztos, hogy keresi őket ezerrel ilyen helyeken.

2016. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet értek, de a másodikkal nem feltétlenül.

Én 47 éves vagyok, szintén társkeresőztem és ott találtam meg a mostani párom. Eszembe nem jutott sokkal fiatalabb párt keresni, de valahogy úgy alakult, hogy egy 24 évvel fiatalabb pasi mellett kötöttem ki. Persze mindenképp fiatal partnert akartam magam mellé, de úgy terveztem, hogy maximum 10 évvel legyek nála idősebb.

Mostanra már 1 éve vagyunk együtt, és nagyon jó kapcsolatban élünk. Persze nem minden nő vállalja ezt be/fel.

Szóval azt vettem észre, hogy a középkorú nők egyre fiatalabb partnert akarnak maguknak.

Szóval, kedves kérdező, én a helyedben egy kicsit idősebb korosztályt céloznék meg. Így, hogy már 30 vagy, így inkább 50 (akár 55) fölé tenném a lécet.

Nekem van olyan barátnőm aki most 56 éves és bomba jól néz ki.

2016. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az általad említett korosztályba tartozom, és nincs jó tapasztalatom a 30-as férfiakkal. Esélyt mindenkinek adok, aki tetszik, de hamar kiderül, hogy semmivel nem különb, mint a többi 30-as. Azért szoktam lerázni a őket mert egyszerűen nem nyújtják azt, amit én várok.

Egy 40-es férfi pl. tud udvarolni. Tudja, hogy visszajelzést kell adnia a nőnek, főleg az ismerkedés elején. A 30-asok valahogy másképp állnak a dologhoz. Pl. úgy, hogy azt mondja, randizok veled, tehát egyértelmű, bejössz, nem kell külön mondani.

De egy 40 feletti nő nem "bejönni" akar, hanem tetszeni.

Egy 40-es férfival lehet kommunikálni, egy 30-assal nehezebben.

Egyszerűen van egy kis generációs különbség.

Lehet, hogy rád nem vonatkoznak ezek a dolgok, amit én leírtam, és lehet, hogy te más vagy. De hidd el, a korosztályod nagy részére jellemzőek ezek. És ha másoknak is hasonló tapasztalatuk van, mint nekem, akkor hamar kimondják, hogy nem kell 30-as, mert úgyse lesz belőle semmi...

2016. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem használd a társkereső oldalakat. (Nem írok neveket, mert van jó pár magyar oldal.) Én is ott keresgélek jelenleg is. Rengeteg fiatalabb férfi ír nekem, úgyhogy még válogatni is tudok. Egyébként én is az általad említett korosztályban vagyok. Viszont a 30 éves kor az nálam sem fér bele. Nagyon maximum 25-26 éves párt szeretnék.

2016. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is az Általad említett korosztályhoz tartozó nő vagyok.

korábban nem jöttek be a fiatalabb pasik, pár éve viszont igen.

Tartós kapcsolatom van, ezen nem is szeretnék változtatni.

Viszont: életemben először mellékvágányra futottam egy huszonéves pasival.Először kizárólag flörtnek indult, azt hittem,hogy találkozunk párszor és ennyi.

Aztán rájöttem,hogy nem tudom flörtként kezelni, és a srác sem segített ebben.

Az,hogy rendszeresen keresett, bókolt meggyőződésem,hogy csak azért volt,hogy fenntartsa az érdeklődésemet Iránta, semmi komolyat nem akart.


Átgonodltam az egészet és lezártam magamban. Nem volt könnyű, még most sem.

Én a másik oldalról mondom a véleményem: nagyon nehéz egy nőnek folyamatosan lépést tartani egy jóval fiatalabb pasival.

Hiába van a rajongás,magunknak mindig bizonyítani kell,hogy valóban kellek Neki és engem akar.

Ez pedig hosszútávon felőrli a kapcsolatot.

2016. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

39 éves elvált nő vagyok, tehát nem az általad keresett 50 körüli korosztály.

Ráadásul a kortársaimnál egészségesebben élő, csinos, pár évvel fiatalabbnak kinéző nő vagyok (kb 34-35 évesnek tartanak)

Mostanában kezdek újra ismerkedni és magamnak első körben kb a 30-48 közötti korosztályt találtam megfelelőnek.

Eddig élőben ismerkedtem (netes társkeresőn még nem), de sajnos azt tapasztaltam, hogy a kb. 35 alatti férfiak gyakorlatilag vagy szeretőt keresnek (tehát kapcsolatban élnek), vagy ilyen minimális elköteleződés nélküli "barátság extrákkal" jellegűt (vagyis nyomulnak, hogy időnként csak "fussunk össze d..gni").

Ezeknél az opcióknál azért nagyságrendekkel jobb nő vagyok :)

Pedig én már nem hisztiznék az eljegyzés, házasság témában, nincs "kapuzárási pánikom", nem akarok már szülni, rendelkezem megfelelő egzisztenciával is, úgyhogy anyagi kényszer sem hajt az összeköltözésre.

Részben egyetértek itt az egyik előttem válaszolóval: a barátság extrákkal-ra kapacitálás számomra sem udvarlás, ez picit kevés :)

Ezek alapján egyre inkább azt gondolom, hogy jobb lesz nekem is a kb. 35-45 közötti sávban nézelődni.

2016. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Viszont én a helyedben nem netes társkeresőn ismerkednék. Aki komolyabb kapcsolatot szeretne ebből a korosztályból nemigazán ott keres társat.


Járj nyitott szemmel, és ahogy eddig is, biztos ezután is fogsz találni olyat, akivel szívesen kialakítanál komolyabb kapcsolatot.


Ami viszont biztos: ebben a korosztályban vannak olyan nők akik adnak magukra,értelmesek, kialakult egzisztenciájuk van, tehát amint látom nagyon vonzóak a huszonéves korosztály számára.


És ez viszont is így van mert a mi korosztályunkhoz tartozó férfiak nagy része jóval idősebbnek, elhanyagoltabbnak néz ki.

Persze tisztelet a kivételnek.

2016. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bár fél éve tetted fel a kérdést, nekem csak most 'jött szembe'.

Egyetértek azzal, amit a hatos hozzászóló írt, nagyjából még igaz is rám.

(40-hez közel, elvált, koránál fiatalabbnak kinéző, egzisztenciával, élettapasztalattal rendelkező, magára adó, igényes nőnek tartom magam...)


Ellentétben a hatossal, még nem kezdtem el ismerkedni.

Nagyon nehezen barátkoztam meg a ténnyel, h. hamarosan 40 leszek, ergo, ha egy őszes halántékú negyvensok éves, ill. ötvenes pasi közeledne, azon sem kellene meglepődnöm.

Egyelőre még sokkol a gondolat - főleg a külső, testi 'elváltozásokkal' nem igazán tudnék (még most) megbarátkozni, remélem egy ideig nem is nagyon kell.


A volt férjem 3,5 évvel fiatalabb volt. Bár nem feltétlenül tartottam helyénvalónak anno a közeledését, de kitartó ostrommal végül bevett...

Amikor megismerkedtünk ő 23 volt, én 26,5, és később összeházasodtunk.

Nemrég esett le, h. én eddig (a tinédzser kort leszámítva) kizárólag huszonévesekkel randiztam, ergo nehéz lesz egyszerre 20 évet 'ugrani'.

Lélekben is inkább a 30-hoz érzem közelebb magam, mint a negyvenhez...

Egy harmincas, aki szingli - és még nem volt házas, nincs gyereke - egy idő után valószínűleg szeretne családot.

Én azt gondolom, nem egy negyvenessel fog alapítani.

(Bár fizikailag még én is képes lennék rá, de nem hiszem, h. ez a legideálisabb kor.)

Vagy lehet, h. a nő nem szeretne (már)...

A másik meglátásom, h. ebben a korban a nők a tartósságra törekszenek, h. szeresse/ felvállalja a párjuk őket, ne csak 'használja'.

+, h. elfogadja őket a 'társadalom'. Sok esetben a nagy korkülönbség a nő javára a környezetük enyhe (?) rosszallását váltja ki. (Pl. mit gondolnak (majd) a ffi. szülei, barátai, közös ismerősök?)

Bár én liberális vagyok (és az egyes emberek párkapcsolatát az ő magánügyüknek tartom), kis hazánk lakossága nem feltétlenül így áll a témához.

Nekem még egy aggályom van; a kérdező 10 év múlva is jó pasi maradhat, ha most az, én meg 50-hez közel nem valószínű, h. friss, fiatalos tudok maradni (na jó, mértékkel esetleg), de a különbség kettőnk külseje között - szerintem - nagyon nagy lenne.

Alapvetően nem vagyok féltékeny alkat (soha nem is voltam), de biztosan megfordulna a fejemben, h. találni (ne adj Isten keresni) fog fiatalabbat.


"Részben egyetértek itt az egyik előttem válaszolóval: a barátság extrákkal-ra kapacitálás számomra sem udvarlás, ez picit kevés :)

Ezek alapján egyre inkább azt gondolom, hogy jobb lesz nekem is a kb. 35-45 közötti sávban nézelődni."


P.S.: Mindezek mellett v. ettől függetlenül, nekem személy szerint nagyon 'bejön' a fiatal külső, (számottevő ránctól és zsírfeleslegtől mentes) feszes bőr, a könnyed stílus.

Gondolom, nem kizárólag én vagy így ezzel. Nem véletlen, h. rengeteg műalkotást is szép fiatalokról mintázzak évszázadok/ évezredek óta.

2017. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!