Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőmet zavarja a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmet zavarja a korkülönbség. Mit tegyek, hogy ne legyen frusztrált?

Figyelt kérdés
Van egy 41 éves szeretőm, én 21 vagyok. Mindig újra és újra felhozza, hogy szerinte ő mennyivel öregebb, mint én... Sokszor látom, hogy zavarja... Mit tegyek, hogy ezt le tudja küzdeni? L21
2017. ápr. 28. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ne tarts szeretőt? Gondolom belerokkanna a lelked, ha gerinces életet kéne élni, igaz? 👏
2017. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Vond be anyukád harmadiknak, kb. vele egy korosztály.
2017. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Huh hát őszintén szólva, nem hiszem hogy ebben a helyzetben olyan túlzottan sok emberke lenne itt több tapasztalattal mint te. Mondd meg neki, hogy te nem azért szereted amennyi idős, hanem azért aki ő.:D Nem tudok ennél jobbat írni:D
2017. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Nem hogy büszke lenne rá, hogy van egy fiatal barátnője..!

Én az lennék. 42/F.

2017. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy nem ő öregebb, hanem te fiatalabb :D
2017. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Ezek a nyafogós "férfiak" vajon miért kellenek bárkinek is bármire?

Szerintem eléggé kiábrándító, ha valaki reszelget egy fiatal csajt, de közben meg mutatja, hogy mennyire szánalmas lelkivilága van.

Én megkérdezném, hogy minek agonizál ennyire, miért nem viselkedik férfiként? Lehet, elsírná magát. :D

2017. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett beléd.
2017. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
#6: ez úgy hangzik, mint egy frusztrált csaj szavai ;)
2017. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Dehogy lett szerelmes, van neki családja, csak szeretők vagyunk
2017. ápr. 28. 14:18
 10/22 anonim ***** válasza:

8-as, nem nyert. :D Viszont a te szöveged úgy hangzik, mint egy frusztrált srác szavai. :D

Nem baj. De a nyafogós "férfiakat" nem csak a csajok nézik le (már amelyik nem adta le a szintet), hanem a többi férfi is.

2017. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!