Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel találkoztam egy 23 éves sráccal. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, jól éreztük magunkat együtt, mindketten hitetlen boldogok voltunk egymás társaságában, szóval meg volt a kémia is. Egy az érdeklődési körünk. Ezek nem randik voltak, munkából kifolyólag ismertem meg. A legelején nagyon sokat chateltünk, bármilyen témával kapcsolatban, akár intim is. Sokszor volt róla szó, hogy találkozzunk újból, de vagy nekem nem volt jó az időpont (ált. munka) vagy neki. Az igazság az, hogy kicsit "féltem" is újból találkozni vele, pedig abszolút nem vagyok az a félős típus. Viszont ő nagyon népszerű a csajoknál, sokan buknak rá (nem egzisztencia miatt). Nem panaszkodhatok én sem, viszont "hülyíteni" senkit sem szoktam. Mindketten egyedülállóak vagyunk. Mostanában én írok rá többször, van amikor csak egy-egy szóval válaszol, néha küld valamit, nem igazán kezdeményez. Elég nagy köztünk a korkülönbség, de ez engem nem érdekel. Ezt én szúrhattam el? Vagy csak szexet akart? (Nem volt köztünk semmi ilyesmi.)Mit gondoltok erről az egészről? Lehet ebből még valami? Alapjáraton vidám természetű vagyok, de ez most eléggé lehúz. Mit tennétek a helyemben? (N)

2017. márc. 24. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a képben valaki aki felkeltette az érdeklődését !
2017. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi a választ :) Erre én is gondoltam már :(
2017. márc. 24. 00:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Valószínűleg amíg flortolt veled, addig nem volt más nő. Most talan lett hirtelen.

Amúgy nyugodtan kérdezz rá.

Ha meg van lehetőség találkozni ne mondd le a munka miatt. Lehet ezért is hanyagol téged, mert mindig közbejött valami.

2017. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt esetleg olyan hogy nem irták vissza neki? vagy csak másnap esetleg? Mert ilyen miatt is lehet hogy inkább mással kezdett ismerkedni
2017. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"irtál" akart lenni
2017. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés h te hány éves vagy... 2) engem is hülyített egy srác, csomót beszéltünk, chateltünk és egyik napról a másikra kapcsolatban volt egy másik lánnyal... Azután kb fél évig nem is beszéltünk, de aztán rendeződött a viszonyunk, de a barátnője továbbra is képben van, de addig nem is akarok vele kezdeni semmilyen kapcsolatot...
2017. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ! :)

Közben világossá vált, hogy a srácot már egy kicsit sem érdeklem. Burkoltan, de visszautasított, amire azért így nem számítottam.

2017. márc. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!