Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha a pasitok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha a pasitok az egész kenyeret szeretné hogy vedd, akkor azt vennél, vagy szeleteltet amit te szeretsz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Az egészet venném...


Sőt, sütni is szoktam kenyeret.

2017. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Újabb válóok.


Egyébként az egész kenyeret otthon fel lehet szeletelni

szépen, viszont a szeleteltet nehéz összeragasztani.


Bár én férfi vagyok, én is jobban szeretem az egész

kenyeret (számos ok miatt, pl nem mindegy, hogy minden

szelet megszárad, vagy csak a széle), de ha a barátnőm

szeretné, nagyon szívesen felszeletelem neki.

2017. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Ma ilyen gasztro nap van itt? :D Hihetetlen.
2017. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Eddig is mindig azt vettem amit ő szeret jobban. :D de ha ő vásárol akkor ő meg azt veszi amit én szeretek jobban.
2017. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Ennek nagy jelentősége van? Kenyér-kenyér...
2017. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki vegyen magának amilyet akar, másik eset hogy egyszer ez egyszer az.
2017. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet is olyat is. Fel nem fogom hogy lehet valaki olyan hülye, hogy a párjáéhoz, vagy egyáltalán bárki máséhoz igazítja az étkezési szokásait. Mindenki egyen azt amit szeret, ami jól esik neki. A kenyér meg aztán végképp nem egy olyan dolog, amiből muszáj 5 kilót venni, aztán azt enni, amíg el nem fogy. Nyugodtan lehet egy kis darabot is, vagy pár szeletet.
2017. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
vegyen magának
2017. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az egészet venném, de ha ennék kenyeret, néha olyat is vennék mellé, amilyet én szeretek.


Miért nem vesztek mindkettőből? A felét le lehet fagyasztani mindkettőnek, úgy teljesen friss marad, és mindenki eheti azt, amit szeret. :)

2017. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Én igyekszem egészségesen étkezni, exem nagy fehér kenyér fanatikus volt, de attól én még azt ettem, amit én akartam. Nem is értem, ez miért gond, nem egy olyan nagy érték, hogy ne lehetne belőle kettőt venni, és úgyis elfogy.
2017. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!