Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális reakció?

Figyelt kérdés

A párommal van egy közös "barátunk" , akivel évek óta jóban vagyunk. A minap ezzel a baráttal akadt egy kis félreértésem, amiben a párom is az én álláspontomat tartotta helyesnek. A vitát megelőzően már meg volt beszélve, hogy mi hárman együtt megyünk el egy ismerősünkhöz. Én azt mondtam a páromnak ( a vita után), hogy ha a "barátunk" megy, én maradok. Erre a párom azt mondta, hogy ő két tűz között van és inkább megy egyedül.

Mi erről a véleményetek?



2017. ápr. 28. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Igen, normális. Egyébként azt se értem, hogy mi az az egetverően nagy probléma, amit érett felnőtt emberek nem tudnak kulturált keretek között megbeszélni, ehelyett inkább mindenki durcizik, csak mert nem egyezett egy vélemény...hűűű... de nagy probléma. :D

Ne legyetek már ennyire gyerekesek, hogy nem álltok szóba egymással.

2017. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Mármint a te hisztis pukkadásod? Nem, nem normális reakció, max oviban.
2017. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Társaságban lesztek többen. Nem muszály hozzászólnod. Az meg hogy nem egyezik valamiben a véleményed valakivel, nem muszály a párodnak megszakítani a kapcsolatot az illetővel. Inkább tisztázzátok a dolgot.

30/f

2017. ápr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb dolog, amit tehet a barátod. Nem kell mindig a te pártodat fognia. De nehogy már nélkülözni kelljen bármit is, csak mert valami van, ami nem is őt érinti fő szempontból, csak részben. Te vesztél vele össze, akkor a hátadat tartotta. Egyetértek a barátoddal, én is ezt reagáltam volna.
2017. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!