Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen barátnővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés

Imádom, szeretem, rém aranyos is tud lenni, nagyon szép is, de egyrészt betegesen féltékeny, ha csak szerepel egy nő egy filmben, már mondja hogy biztos ráizgultam, másrészt folyton vele foglalkozok, de neki nem elég, ha valamiért sok óra telik el úgy nappal, hogy nem írok semmit, nem is hívom, akkor már nyavalyog, ha valamiért 3 vagy több napig nem találkázunk, akkor már elhidegülésről beszél, ha pedig úgy telik el pár nap találkozás nélkül, hogy telefonálni vagy írni se nagyon tudok, akkor már azon gondolkodik, tulajdonképpen jár-e valakivel, vagy felmenjen társkeresőre. Mellesleg több szexet akar mint én, de úgy, hogy szex közben én dolgozom a döntő többségben, ő csak élvezkedik, míg én mindig beleizzadok a munkába, meg leszakad a karom.

De persze, a problémák nem minden, hisz nem véletlenül vagyok vele, csak néha sok, pl. most, mert megműtöttek, bedugaszolták az orromat hogy csak szájon át tudtam lélegezni, és ezért aludni se nagyon tudtam, beszélni főleg nem, végre kivették a tamponokat az orromból (kajakra így hívták az orvosok), és kidőltem aludni, szóval az elmúlt pár napban technikai okok miatt, csak 1X telefonáltunk, és nem sokat írtunk, és persze nem találkoztunk, és már megint mondta hogy jól faképnél hagytam, stb. Amúgy imádom, szeretem, tényleg. Azonnal megkedveltem mikor megismertem, annak már több mint másfél éve, aztán lassan beleszerettem, és ez azóta sem csorbult.


2017. ápr. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyen önző, tényleg átgondolhatnád, tulajdonképpen mit látsz benne.
2017. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rólad ez film jutott eszembe, mikor a pasi hazamegy a fogorvostól tele van a szája gézzel a nője hívogatja de az csak morogni tud a kagylóba ezért a csaja kihívja rá a zsarukat is. :D [link]
2017. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Én már a leírástól agypéniszt kaptam.
2017. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló típus voltam egy hosszabb kapcsolatomban, mint a barátnőd, és sajnos azt kell mondjam, nem őszinték irántad az érzései. Valószínűleg gondja van önmagával, és ezért várja el a sok törődést, de hidd el, nem ez a normális egy kapcsolatban. Én is hiába voltam aranyos vele nagyon, mellette tiszta dili voltam ezzel én is, bár én nem mondtam neki filmeknél ezt, de gondoltam :'D Teljesen le fog téged húzni, akármennyire is szereted, gondold át a dolgaitokat. A szerelem egy dolog, de a szeretet és a tisztelet még fontosabb egy hosszú kapcsolatban. Ezeket pont nem látom a leírásodban. Nincs meg benne a kellő tisztelet irántad, bennem sem volt, tudom, milyen :/
2017. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha több szexet akar egy nő, mint a férfi, akkor ott a férfinél komoly gondok vannak. Normális férfinek bármennyi szex van, az nem elég. Aztán meg ha több napig le se tojod, akkor ne csodálkozz, hogy ilyeneken gondolkodik.
2017. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!