Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazáig követett a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazáig követett a csaj, kezdjek félni?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy csajjal kb 1,5 hónapig kb fél éve lett vége. Azt hittem már feldolgozta a szakítást, aztán nemrég közös társasággal voltunk inni, tök normálisan viselkedett, aztán mikor leléptem, hogy találkozzam haverommal, kiderült, hogy hazáig követett (fura SMS-eket küldött, aztán felhívott, és közölte hogy itt van a ház előtt) Persze kiakadtam, és haza küldtem, bár nem volt egyszerű. Közöltem vle, hogy ilyet nem csinálhat, ő meg elmondása szerint "nem akarja elengedni azt akit szeret". Most kezdhetek félni? Ez most 10-es skálán mennyire para? Ő 20 éves, én 30.

2017. márc. 28. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem vegyél egy gránátvetőt is, biztos ami biztos.

Szegény csaj.

Igen, valószínű szeret még.

Legközelebb azért remélem nem vered meg.

2017. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Neked az honnan jött le, hogy megvertem volna? Bár gondolom, ez a poén része akart lenni. De amúgy tökre bírom őt, mert rendes értelmes csaj, csak párkapcsolatilag nem illünk össze, meg azért még elég tini...
2017. márc. 28. 00:54
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Bezzeg a segédmunkás nem mondhatja, hogy "de megbaxnám a rúzsos kis szádat". Ha az férfierőszak volt molesztálás miatt akkor ez mi ? Hiszen a kérdezőnek rosszulesik, fél, hogy követték hazáig. Behalok nektek.

Kérdező. Neked csak azt mondom, hogy egy 20 éves lányka nem fog bántani, max csesztet vagy aládkavar/zaklat. Majd a rendőrök intézik, ha felhívod őket.

30/f

2017. márc. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Az újságok televannak vele hogy 20 éves lányok 30as férfiakat szúrnak le, nem alaptalan.
2017. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha máskor is követ akkor mond meg neki hogy ha nem fejezi be akkor kihivod a rendörséget de sztem nem fog leszurni!Én is voltam 20évesen szerelmes igaz mi jàrtunk az exemmel és mikor a melobol jött haza akkor elmentem hozzà sokszor pedig már akkor le se szart nem is hivott ideges volt sokszor igy jol összevesztünk és többet nem mentem hozzà !Volt bennem annyi önkontroll hogy ne szurjam le vagy ne rugjam bokàn mondjuk ő szemét volt nem csak velem igy megérdemelte volna de nem ér egy pasi sem annyit hogy leszurjam aztàn a börtönbe csücsüljek!:D
2017. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom, hogy nem tartasz értékesnek engem meg a "fajtámat". :D

30/f

2017. márc. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na jó, kicsit rosszul fogalmaztam :D Nem úgy félek, inkább aggódok, hogy mi lesz ebből, mert a kapcsolatot nem akarom vele megszakítani ha nem muszáj, hiszen heti többször találkozunk, közös haverok, stb, nem akarom, hogy ez miatt most valami elb*szódjon... Inkább csak remélem, hogy többször nem csinál ilyet, 1 mert kicsit azért para, 2 ilyet azért az ember nem csinálhat, mikor kérdeztem tőle, hogy mégis mire számított, csak annyit mondott, hogy nem tudja.
2017. márc. 28. 01:59
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem neked ment a rúzsos száj, csak jól rímelt a helyzeted egy régebbi kérdésre.

Hát figyu. Az minden esetre furcsa, hogy fél év múlva kezdesz el hiányozni neki :D.

Na mindegy, ha emiatt kiutálnakm akkor ez volt a kapcsolatod ára a kiscsajjal, de amíg így gondolkozol, addig "zsarolható" vagy.

30/f

2017. márc. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Fish1 ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele, hogy részedről csak haverság lehet, de nem szeretnéd a kapcsolatot megszakítani. Bár sejtem, hogy nem fog érteni belőle. Ha ez történne, akkor kénytelen leszel kizárni az életedből teljesen. Legalábbis addig, amíg le nem kopik ilyen szempontból.

Ha gondolod mondd neki, hogy az ilyen húzásokkal csak az ellenkezőjét éri el, mint szeretne.

2017. márc. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A legrosszabb ***** válasza:
84%
Ha egy nő követ, zaklat, ne adj isten bántalmaz egy férfit, gusztustalannak tartom, hogy egyesek mennyire elviccelik. Az #1-es hozzászóló például még meg is fordítja a szerepeket, mintha a férfi lenne az agresszív bántalmazó. Én sem rajonganék férfi létemre, ha valamelyik ex leskelődne, kutakodna utánam, követne, zaklatna engem. Legalább olyan kellemetlen, mintha egy férfi csinálná ugyanezt egy nővel, s attól, hogy valaki még nő, nem zárja ki annak lehetőségét, hogy a delikvens egy fanatikus őrült legyen, vagy hogy néhány hét/hónap múlva megunja az egészet, s lezárásképpen fejszét/konyhakést ragadjon a másik életének kioltására. Vagy talán női gyilkosok nem léteznek?
2017. márc. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!