Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba, akinek más tetszik, és most elmegy. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel üzenetezgetek, de ő azt mondta, hogy neki más tetszik. És most kapott egy felkérést 150km-re tőlem. És el is fog menni, úgyhogy most mégjobban rossz érzés.. mit tegyek!?

Mert szokott róla mesélni, hogy milyen aranyos, meg szép stb.. szerintem ő csak barátként tekint rám viszont mikor üzengetünk akkor szokott sziveket küldeni(nemtudom, hogy ez most mennyire hangzik hülyén) szerintetek mit kéne csinálnom!? (Felkérést kézilabda miatt kapta, mert ugye nagyon jól játszik)



2017. ápr. 29. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj a sikerének. Egyszerűen csak egy jó barátja vagy.
2017. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én azt tenném a helyedben, hogy leírnám teljesen őszintén az érzéseimet. Mindent. Minden egyes kis részletet, amit róla gondolsz. Minden olyat, amit úgy érzel, hogy tudnia kell. Tudom, hogy könnyű ezt írni, de most ne érdekeljenek a következmények! Ha igazán fontos neked, akkor képes leszel erre. Nem tehet nagyon semmi rosszat, hiszen elutazik. Viszont, ha pozitívan reagál, akkor lesz megoldás arra, hogy együtt legyetek! Hidd el! :) A lényeg, hogy szépen, érthetően tudasd vele a dolgokat. Próbálj meg úgy fogalmazni, hogy mély nyomot hagyjon benne, és még három nap után is ezen törje a fejét. ;) Ha ezek után is távolságtartó lesz, akkor hagyd a francba! Nem ér annyit, hogy ennyit rágódj rajta. Tényleg nem. Bátorság! Tarts ki, és fel a fejjel! :)
2017. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!