Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozott már valaki közületek örömlányként külföldön? Mik a tapasztalataitok? Mire érdemes vigyázni, hol lehet a legjobban keresni? És Magyarországon mi a helyzet? Én még csak Bécsben dolgoztam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan dokumentum filmet láttam, amiben arról volt szó, hogy a maffiák, hogy "dolgoztatják" a lányokat. Verik őket, éheztetik őket. De biztos, hogy ezt te úgysem hiszed el! Jó Munkát kívánok kérdező!
2010. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez is munka nyugi!

Könnyen lehet vele sok ,rengeteg pénzt keresni.Okosan kell csinálni és akkor nincs baj.A másik az,hogy hol keresel ekkora összeget kis hazánkban??Bizony,én elégedett vagyok.BIBIBI!...:-P

2010. máj. 17. 02:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Én például rengeteg pénzt keresek,ezt a több éves tanulmányomnak köszönhetem....
2010. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

9.52 vagyok tegnapelőttről


Van más munka is, de ezt neked hiába is mondom.

2010. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szakértők válaszára vagyok kíváncsi,nem a véleményetekre,mert az úgysem érdekel.Szerintem,ti akik veszitek a fáradtságot hogy ítélkezzetek,azért teszitek,mert a férjetek,ha egyáltalán van,hozzánk örömlányokhoz jár egy kis jó szexért és kedvességért.Nekünk hozza el,a ti fogcsikorgatva megkeresett pénzeteket!!Köszi csajok,dolgozzatok csak ránk nyugodtan,mi meg kényeztetjük a párjaitokat!:-DDD
2010. máj. 18. 04:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts,hisz ha a magyar férjek hozzátok vinnék a fizetést,akkor nem kérdezgetnéd itt hogy milyen a munka külföldön!

Legalább nem fertőzöd a magyar népet

2010. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13.37-es vagyok tegnapról.


Én egy 22 éves srác vagyok. Nem pedig az, akire te gondolsz.

Szakértők vélemémyét meg várhatod ezen az oldalon.

Az írásodból nekem, úgy tűnik te büszke is vagy erre, de engem ez nem érdekel.

Őszíntén érdekelne viszont, hogy miért ezt a munkát választottad?

2010. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A 22 éves srácnak:neked elmondanám,de csak privát e-mailben,de mivel látom az nincs,így nem fogod sajnos megtudni az igazságot!:-)

A többiek akik válaszoltak,nagyon meredek arcok!:-D

Jókat szórakozom azon,mennyire be vannak rágva.Azt is látom,Ők Erre élveznek.Feljönnek ide a szexuális problémákat megvitató rovatba,abban a reményben,hátha segítenek rajtuk,de elárulom,a leírtak alapján világosan kiderül számomra,hogy menthetetlenek.Jézus,pont az ilyen ítélkező perverzeket ítélte meg,nemegyszer.:-)Tartsatok,hát önvizsgálatot először,mielőtt itt fröcsögtök!Egyébként Sok magyar férfit is vigasztalok,akiknek egy nagy nulla a párja,csak szánalomból vannak velük.Sajna,ilyen is van...:-P

2010. máj. 19. 07:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 32éves férfi vagyok,és megdöbbenve olvasom a válaszaidat!Te komolyan ennyire büszke vagy arra amit csinálsz?

Én ha az utcán látok egy hozzád hasonlót,akkor megállok az autóval,ő behajol az ablakon,erre én lefújom légyirtóval!Remélem egyszer téged is sikerül!

2010. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 22 éves srác vagyok.


Most már küldhetsz e-mailt kérdező.

2010. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!