Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozott már valaki közületek örömlányként külföldön? Mik a tapasztalataitok? Mire érdemes vigyázni, hol lehet a legjobban keresni? És Magyarországon mi a helyzet? Én még csak Bécsben dolgoztam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 06:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
kedves kérdező, erre én is nagyon kiváncsi lennék. szintén 22 éves srác vagyok. ha van kedved írj privátot, nagyon érdekel, hogy mi miért motivál téged
2010. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi motiválja?:D Az hogy szopáson kívül máshoz nem ért.:D
2010. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! En nem itelkezem. Elj ugy es tegy ugy, ahogy jonak latod, de a helyedben ugy tennem, hogy ha 10 vagy 20 ev mulva visszatekintek ne banjam azt, amit tettem es ne kelljen szegyenkeznem akar masok, akar magam elott. Nincs olyan rossz helyzet, amibol csak prostitucioval lehetne kikerulni. Sajnos ugy latom, hogy te meg buszke is vagy a "munkadra". Miert csinalod? Nem hiszem hogy elevezed, amikor napi szinten tobb vadidegen liheg az arcodba mikozben epp kieli beteges hajlamait vagy epp csak olyan gerinctelen, hogy nem kepes egy not talalni maganak. De ha meg is ezt elvezed, akkor elnezest a feltetelezesert. Lehet, hogy nem ertel el semmit az eletben vagy nem kellettel hosszu tavon egy pasinak sem? Esetleg sajat szemmel lathato korlataid miatt nem tudsz a tarsadalomba beilleszkedbi, tanulni vagy dolgozni? Johetsz azzal, hogy mi itt frocsogunk. Alszentek vagyunk vagy hasonlok, de nem. En is kaptam olyan ajanlatokat, amelyekben penzeltek volna stb, de nekem fontos, hogy tukorbe tudjak nezni, nert bennem van tartas, tisztesseg, becsulet es erkolcs. Sajnalom, hogy ilyen eletfelfogassal rendelkezel, mert nehany ev mulva, lehet az utcan talalod magad egy alkoholista, drogos szajhakent. Ebredj fel ebbol az alomvilagbol es torj ki, amig nem keso, mert kesobb banni fogod.
2014. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!